Jump to content

Mazda Türkiye Fiyatları Güncellemiş

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

05.01.2011 tarihi itibariyle sıfır km mazda satış fiyatlarında ufak çaplı bir artış yapılmış. Hemen hemen tüm modellerde bir artış sözkonusu. 42700 lira olan mazda3 impressive sedan modelin yeni fiyatı 43200 liraya yükselmiş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi gel senle dizelligırgırvetırtırçalışangillerclubtr  diye bir forum kuralım...

Millet önce dalga geçer sonra nasıl olsa bizim tarafımıza döner...

bknz: Lpg, yeşil, sw hb, siyah araba almam muhabbetleri :D

Kuralım valla, burada kalmaz kimse. Kimler yolundan idealinden döndü görün artık. Muratta ne diyordu ne yaptı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaten tam bomba :D Siyah istemem, hb sevmem diyen adam... Arabayı bir gördü zor ayırdık... Hayır her şeyi anladımda sanki hiç laf etmemiş gibi, siyah renk benim küçüklüğümden beri en sevdiğim renktir, hayalimde hep  hb  araba almak vardır gibi bir anda sergen moduna büründü :D

Tam VW reklamı desene. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı uğurlu olsun yeni fiyatlar :)

fakat sedanlar hatcback lere göre daha ucuz olmasına rağmen dizelde tam tersi. daha çok satılıyor demekki :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaten tam bomba :D Siyah istemem, hb sevmem diyen adam... Arabayı bir gördü zor ayırdık... Hayır her şeyi anladımda sanki hiç laf etmemiş gibi, siyah renk benim küçüklüğümden beri en sevdiğim renktir, hayalimde hep  hb  araba almak vardır gibi bir anda sergen moduna büründü :D

Kazım Kazım da yıllardır Cimbomluyum demiş :D Bu Fenerbahçelilerin hepsi mi böyle :D:geyik::2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kazım Kazım da yıllardır Cimbomluyum demiş :D Bu Fenerbahçelilerin hepsi mi böyle :D:geyik::2funny:

Değil :D Bu arada Kazım'ın hayrını görün, büyük futbolcu aldınız vesselam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi arkadaşa msj attım, kazımı aldınız tebrikler diye :) adam inanmadı iki saat. inanmak istemedi ehehe

cimbom transferde bir numara bu sene , ligden düşmeyin de :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...