Guest élégancé

RVM ne kadar taktırabiliriz?

bu rvm özelliği baya bi hoşuma gitti...benim araca taktırabilirmiyiz.fiyatı ne olur? ... bir fikrinizi varmı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yapılabilir mi bilmiyorum ama bu konudaki net bilmiyi okkko nun verebileceğini düşünüyorum.danışın isterseniz.gördüğünde yazacaktır buraya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yapılabilir mi bilmiyorum ama bu konudaki net bilmiyi okkko nun verebileceğini düşünüyorum.danışın isterseniz.gördüğünde yazacaktır buraya

bekleyelim.eğer görmezse özel mesajla ulaşmaya çalışırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2010 mazda 6 da bu özellik yokmu çok ilginç bilenler yazabilir mi? lütfen

En son gelen makyajlı kasada var RVM.. Bugün gözlerimle gördüm :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

malesef. ne mazda3 ne de mazda6 için sonradan RVM takılabilme imkanı yok.

yani, aslında var ama astarı yüzünü geçer. hem de orjinal gibi olmaz kesinlikle. aracı satıp RVM li bir araç almak daha kolay olur.

aynalar, tesisat, beyin, radarlar vs. gibi birsürü pahalı malzeme değişiminden sonra 5.000tl gibi tahmini bir harcama yapıp sahip olunabilir. yani olmayacak iş...

üzgünüm...  :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

malesef. ne mazda3 ne de mazda6 için sonradan RVM takılabilme imkanı yok.

yani, aslında var ama astarı yüzünü geçer. hem de orjinal gibi olmaz kesinlikle. aracı satıp RVM li bir araç almak daha kolay olur.

aynalar, tesisat, beyin, radarlar vs. gibi birsürü pahalı malzeme değişiminden sonra 5.000tl gibi tahmini bir harcama yapıp sahip olunabilir. yani olmayacak iş...

üzgünüm...  :(

napalım yalan oldu :D

sonradan aktif felan olursa diye sordum.ama dediğiniz rakamlar o özellik için oldukça fazla :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.