Lupara

99 model 323 için marşpiyel (Resimli)

Bu konuda 24 ileti var

99 model 323 için istanbulda marşpiyel ve spoiler bulabileceğim yer var mı?

Bende spoiler var ama uçları havada kalan bişey taktırmak istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

75 Liraya bulunmaz spoiler gerçekten, Sanıyorum Evo tarzı birşey arıyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok canım o kadar değil. Bagaj kapağından 5-7 cm yukarıda olsun uçları araca temas etmesin mümkünse eğimli değil düz olsun diye düşünüyorum. photoshopta sanal olarak yapabilirsem buraya eklerim.

Ek: Aracın arka tarafını biraz daha yüksek göstermesini istiyorum.

Biraz kötü bir fotoğraf ama bu arabadaki gibi duran tarzda bişeyler düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-99-model-sirali-lpg-li-ruhsata-isli-yakit-cimrisi-35889858/mega-foto/?photo=4

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok canım o kadar değil. Bagaj kapağından 5-7 cm yukarıda olsun uçları araca temas etmesin mümkünse eğimli değil düz olsun diye düşünüyorum. photoshopta sanal olarak yapabilirsem buraya eklerim.

Ek: Aracın arka tarafını biraz daha yüksek göstermesini istiyorum.

Biraz kötü bir fotoğraf ama bu arabadaki gibi duran tarzda bişeyler düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-99-model-sirali-lpg-li-ruhsata-isli-yakit-cimrisi-35889858/mega-foto/?photo=4

Bagaj kapağı delinecek o zaman .Yapıştırma tutmaz, klips hiç olmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok iyi gideceğini düşündüğüm bişey olursa bagaj kapağını delerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok iyi gideceğini düşündüğüm bişey olursa bagaj kapağını delerim.

Sanırım özel yapılacak ama 200 lirayı bulabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dsc02578p.jpg

bu benim aracım bu masbiyel honda civic 1.6 ies maspiyeli sadece önlerden biraz kısa gelmişti.60liraya almıstım ikisini 20 lirayada ön taraflarını araca göre uyarlattım.Bagaj üstü spoleir de 75 liraya benim aracıma göre m3 tarzı spoleir aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konuya mesaj geldiğinde mail gelmesi güzel bir özellik.

@sem55

marşpiyel güzel olmuş.kısa gelen kısmı nasıl halletiniz? Biraz detay fotoğrafı ekleyebilir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaş nerden buluyorsunuz böyle uygun şeyleri anlamıyorum :D yok bana denk gelmiyor :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

buda spoiler sahinden.com dan almıstım bunuda bizim araclara göre

dsc02579b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kısa gelen tarafı ön tekerlegin orası 3 veya 4 cm kısa geldi oda ben paspasları cıkartmak istedigimden dolayı ve bombelilik verdik tanıdıgım bir fibercide ama baska yerlerden tam oturdu sadece resimde gösterdigim yeri ben ayarlattım

dsc02578p.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahh ahh eski arabam geldi aklıma şimdi :)

Mehmet bence marşpiyel daha sportif olursa güzel olur, ön tamponada oynama lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahh ahh eski arabam geldi aklıma şimdi :)

Mehmet bence marşpiyel daha sportif olursa güzel olur, ön tamponada oynama lazım.

Önümüzdeki iki hafta sonunu ist. de geçireceğim. Müsait olursam arabayı  size bırakayım. Eski günlerinizi yad edersiniz:)

daha güzel olabilir tabi ama tamponlarada ek yapılırsa. Ben tamponları hiç ellemeden şu ankinden daha güzel bir görünüme kavuşturmaya çalışıyorum. Komple yapmayınca apaçi işi olur diye spor marspiyel düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önümüzdeki iki hafta sonunu ist. de geçireceğim. Müsait olursam arabayı  size bırakayım. Eski günlerinizi yad edersiniz:)

daha güzel olabilir tabi ama tamponlarada ek yapılırsa. Ben tamponları hiç ellemeden şu ankinden daha güzel bir görünüme kavuşturmaya çalışıyorum. Komple yapmayınca apaçi işi olur diye spor marspiyel düşünmüyorum.

Yemek ısmarlayım gel  , hemde dediğin gibi hasret gideririm :) Evet haklısın spor olursa tamponu ellemezsen apaçi olur. Buralarda mı  bakacaksın marşpiyel?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hazır bulmam zor. Bir demircide düzgün bir malzemeden kestirmeyi düşünüyorum.Önümğzdeki günlerde  burayı dolaşacağım. Olmadı istanbulda bakacağım. Tanıdığınız estetik yeteneği olan demirci ustası var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hazır bulmam zor. Bir demircide düzgün bir malzemeden kestirmeyi düşünüyorum.Önümğzdeki günlerde  burayı dolaşacağım. Olmadı istanbulda bakacağım.

İstanbul pahalı sanki.Anadolu daha uygun ve iyi yapıyorlar gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.