Jump to content

99 model 323 için marşpiyel (Resimli)

Lupara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

99 model 323 için istanbulda marşpiyel ve spoiler bulabileceğim yer var mı?

Bende spoiler var ama uçları havada kalan bişey taktırmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok canım o kadar değil. Bagaj kapağından 5-7 cm yukarıda olsun uçları araca temas etmesin mümkünse eğimli değil düz olsun diye düşünüyorum. photoshopta sanal olarak yapabilirsem buraya eklerim.

Ek: Aracın arka tarafını biraz daha yüksek göstermesini istiyorum.

Biraz kötü bir fotoğraf ama bu arabadaki gibi duran tarzda bişeyler düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-99-model-sirali-lpg-li-ruhsata-isli-yakit-cimrisi-35889858/mega-foto/?photo=4

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

yok canım o kadar değil. Bagaj kapağından 5-7 cm yukarıda olsun uçları araca temas etmesin mümkünse eğimli değil düz olsun diye düşünüyorum. photoshopta sanal olarak yapabilirsem buraya eklerim.

Ek: Aracın arka tarafını biraz daha yüksek göstermesini istiyorum.

Biraz kötü bir fotoğraf ama bu arabadaki gibi duran tarzda bişeyler düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-99-model-sirali-lpg-li-ruhsata-isli-yakit-cimrisi-35889858/mega-foto/?photo=4

Bagaj kapağı delinecek o zaman .Yapıştırma tutmaz, klips hiç olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Çok iyi gideceğini düşündüğüm bişey olursa bagaj kapağını delerim.

Sanırım özel yapılacak ama 200 lirayı bulabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dsc02578p.jpg

bu benim aracım bu masbiyel honda civic 1.6 ies maspiyeli sadece önlerden biraz kısa gelmişti.60liraya almıstım ikisini 20 lirayada ön taraflarını araca göre uyarlattım.Bagaj üstü spoleir de 75 liraya benim aracıma göre m3 tarzı spoleir aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konuya mesaj geldiğinde mail gelmesi güzel bir özellik.

@sem55

marşpiyel güzel olmuş.kısa gelen kısmı nasıl halletiniz? Biraz detay fotoğrafı ekleyebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kısa gelen tarafı ön tekerlegin orası 3 veya 4 cm kısa geldi oda ben paspasları cıkartmak istedigimden dolayı ve bombelilik verdik tanıdıgım bir fibercide ama baska yerlerden tam oturdu sadece resimde gösterdigim yeri ben ayarlattım

dsc02578p.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahh ahh eski arabam geldi aklıma şimdi :)

Mehmet bence marşpiyel daha sportif olursa güzel olur, ön tamponada oynama lazım.

Önümüzdeki iki hafta sonunu ist. de geçireceğim. Müsait olursam arabayı  size bırakayım. Eski günlerinizi yad edersiniz:)

daha güzel olabilir tabi ama tamponlarada ek yapılırsa. Ben tamponları hiç ellemeden şu ankinden daha güzel bir görünüme kavuşturmaya çalışıyorum. Komple yapmayınca apaçi işi olur diye spor marspiyel düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Önümüzdeki iki hafta sonunu ist. de geçireceğim. Müsait olursam arabayı  size bırakayım. Eski günlerinizi yad edersiniz:)

daha güzel olabilir tabi ama tamponlarada ek yapılırsa. Ben tamponları hiç ellemeden şu ankinden daha güzel bir görünüme kavuşturmaya çalışıyorum. Komple yapmayınca apaçi işi olur diye spor marspiyel düşünmüyorum.

Yemek ısmarlayım gel  , hemde dediğin gibi hasret gideririm :) Evet haklısın spor olursa tamponu ellemezsen apaçi olur. Buralarda mı  bakacaksın marşpiyel?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hazır bulmam zor. Bir demircide düzgün bir malzemeden kestirmeyi düşünüyorum.Önümğzdeki günlerde  burayı dolaşacağım. Olmadı istanbulda bakacağım. Tanıdığınız estetik yeteneği olan demirci ustası var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Hazır bulmam zor. Bir demircide düzgün bir malzemeden kestirmeyi düşünüyorum.Önümğzdeki günlerde  burayı dolaşacağım. Olmadı istanbulda bakacağım.

İstanbul pahalı sanki.Anadolu daha uygun ve iyi yapıyorlar gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...