yunusalkan

Mazda 323 Bagaj Amortisörleri Hakkında

Bu konuda 37 ileti var

sormadığım japoncu kalmadı kimsede yok bagaj amartisörleri, ostimde bi parçacıya sipariş verdim ertesi gün geldi bi hevesle taktım vee yavaşca kapatıyorum derken 1-2 cm le amartisör sona dayandı ,nasıl bi hayal kırıklığı anlatamam,ögle paydosunda zaman bulup bu işlere koşturduğumdan vakitte bitmişti ve kapanmayan bir bagajla yola çıkamazdım.. homurdana homurdana tekrar söktüm iade ettim ... Ankara da ostimde şaşmaz da bulamadım,bulabilceğim bir yer varsa yardımcı olursanız çok sevinirim .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nihayet bagaj amartisörünü buldum ve taktım bagajı kullanmak için cırmaladığım günler bitti artık :)

Adres: HasFORD oto yedek Şaşmaz

Oto Sanayi Sitesi  4. Cadde  No:58  Şaşmaz - ANKARA

Tel: 0312 278 16 48 - 278 40 25 - Fax: 0312 278 40 27

burdan temin edebilirsiniz.kolay gelsin :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

soğolasın oğuzhan kolay gelsin.. :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 323 practicamın bagaj amortisörleri patladı, yaptırılabilir bir parçamı ? yoksa uyguna almak mümkünmüdür? çözüm ve önerilerinizi bekliyorum...selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar , sorununuzu hala çözemediyseniz amortisorcenter.com'a bakmanızı tavsiye ederim.Fiyatları uygun ve gönderdikleri parçalar aracınıza uyumlu oluyor.Ayrıca telefon numaralarından da parçaların aracınıza uygunluğu hakkında bilgi alabilyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 323 practicamın bagaj amortisörleri patladı, yaptırılabilir bir parçamı ? yoksa uyguna almak mümkünmüdür? çözüm ve önerilerinizi bekliyorum...selamlar.

Tanesi 45 tl den satılıyor Giresun Sanayi Sitesinde bir Japoncu'da arkadaşım... Bilgin olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bilindiği üzere 1997 model Mazda 323 Practica aracım satılmak üzere ve bagaj amortisörleri patlak. Değiştirmem gerekiyor ve bana acilen ulaşabileceğim bir e-market vs link , adres lazım. İlgilenirseniz çok makbule geçecek. Çok aradım bulamadım. Önce Allah sonra siz  :dua: Bana gönderebilecek arkadaşa ücreti de hemen transfer edilecektir. Çok sağ olun şimdiden.  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nihayet bagaj amartisörünü buldum ve taktım bagajı kullanmak için cırmaladığım günler bitti artık :)

Adres: HasFORD oto yedek Şaşmaz

Oto Sanayi Sitesi  4. Cadde  No:58  Şaşmaz - ANKARA

Tel: 0312 278 16 48 - 278 40 25 - Fax: 0312 278 40 27

burdan temin edebilirsiniz.kolay gelsin :tey:

Hocam Sağolasın bu bilgi paylaşımın için...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya kendin de cevap yazmışsın len... :D

Balık hafızalı uyanık kardeşim benim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yahu bitmiyor şu eksikleriniz. O lazım.. bu lazım... Bunu nerden bulurum. Arabalarınızı ne çok seviyorsunuz arkadaşlar. Bırakında biraz bozuk parça yerinde kalsın. Biraz da bozuk kullanın ama  :tey:  :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yahu bitmiyor şu eksikleriniz. O lazım.. bu lazım... Bunu nerden bulurum. Arabalarınızı ne çok seviyorsunuz arkadaşlar. Bırakında biraz bozuk parça yerinde kalsın. Biraz da bozuk kullanın ama  :tey:  :tey: :tey:

Adam peşin para alarak aracın eksikliklerini tamamlıyor, yumurta kapıya dayanmış olmalı ki, veya son dakika golü yemiş olmalı ki; aciliyetten amortisör arayışına çıktı...

Öyle ki; daha önce kendi yazdığı ve tavsiyede bulunduğu konuyu bile unutmuş... Tekrar forumda soruyor...

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya kendin de cevap yazmışsın len... :D

Balık hafızalı uyanık kardeşim benim.

Abi süper yaaaa  :2funny: 

Oraya sordum yoktu elinde. Aramadığım Japoncu kalmadı. Arkadaş Halletmiş ulaştım. Kargoda geliyor... Süperdi abi resmen yıkıldım yaaa  :tey:    :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adam peşin para alarak aracın eksikliklerini tamamlıyor, yumurta kapıya dayanmış olmalı ki, veya son dakika golü yemiş olmalı ki; aciliyetten amortisör arayışına çıktı...

Öyle ki; daha önce kendi yazdığı ve tavsiyede bulunduğu konuyu bile unutmuş... Tekrar forumda soruyor...

:)

Utandım be Arkadaşlar şimdi...  8:)    8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Utanacak, darılacak, gücenacek bir şey yok Olgun, nazımın geçeceğine takılırım ben, işimiz espri... Sorunun çözüldüğüne sevindim.

Hayırlısıyla guzuyu bi baş göz etseydik iyiydi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Veli abi haklı, olur böyle şeyler. Takılıyoruz işte. İşinin hallolmasına sevindim. Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar farkındayım durumun  :ohmy:

O kadar panik yapmışım ki, yorum yaptığım konuyu bile okumamış direkt olarak adrese odaklanmışım  8:) Bu kadar olur ancak...

Arkadaş sağolsun çok açık adres vs eklemiş. gönderdim ücretini, kadgoda geliyor , İnşallah sorun olmaz da Veli abi diyeni bi baş göz oluruz...  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Veli abi haklı, olur böyle şeyler. Takılıyoruz işte. İşinin hallolmasına sevindim. Hayırlı olsun.

Sağolasın hocam İnşallah bekliyorum bakalım geliyor  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar amortisörler geldi. 5 dk da taktık. Sorun yok. Süper oldu vallahi  ;D Emeği geçen herkese teşekkürler.  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.