Xman

Multimedya Önerileriniz (2010 ve Üstü)

Bu konuda 208 ileti var

Araçta yapacağım ilk değişikliğe karar vermiş bulunmaktayım :) bazı multimedya cihazlarına baktım ancak sizlerinde önerilerini bekliyorum. Aradığım özellikler, yüksek ses çıkışı, dvd oynatabilme, bluetooth ile cepten bağlantı, navigasyon..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent (uyumsuz), Hakan Abi ve ben gidip bakmış ve birkaçını beğenmiştik ama aklımda kalmadı markaları . Yunus'un da dediği gibi hepsi 1700 - 2000 TL aralığında idi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sahibinden de 1000 lira civarı satılanlar var onlar neden ucuz sizce?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sahibinden de 1000 lira civarı satılanlar var onlar neden ucuz sizce?

Bazıları navigasyonsuzdu .

Kullanılmış, navigasyonsuz veya çerçevesiz olabilir. Ya da yurtdışından getirtilmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki montaj için satıcının ücretsiz hizmetinden mi faydalanmak lazım yoksa ürünü alıp götürüp servise ücret vererek mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki montaj için satıcının ücretsiz hizmetinden mi faydalanmak lazım yoksa ürünü alıp götürüp servise ücret vererek mi ?

Bazı markaları servisler satıyor ;) Belki direk serviste taktırarak hem aklındaki sorulardan hem de montaj parasından kurtulabilirsin , ayrıca karşında bir muhattap da olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında geri görüş olayı çok işime yarayabilir, olmadı cumartesi Başayara bi gidiyim, ama diğer alternatifleride göz ardı etmemek lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Linki gönderirseniz, fikirlerimizi göndeririz :D

Heyecan yapmışım :D çok hoşuma gittide ürün :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraflardan hiçbiri 2010 Mazda3'e ait değilken mi kafan yattı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraflardan hiçbiri 2010 Mazda3'e ait değilken mi kafan yattı :D

Nasıl yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Montajı parasıyla yaptırırız eğer 1000 liraya alabilirsek, geri görüş kamerası vs. hepsi içindeymiş. eski modellerde 1 gb hafıza var bunda 2gb.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski kasa için olanlar yuvarlakköşeli ibrahim, bu dışa doğru V şeklinde açılıyor, bizim araçlardaki yere göre tam..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nasıl yani :D

Ürün detayındaki Mazda3 ler 2010 değil, konsol görüntüsü Mazda bile değil. Bu kadar pahalı bir ürüne ilan verirken insan yapılmış bir montajdan resim koyar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konsol resmini sanırım usb nin torpidoya nasıl bağlandığını göstermek için temsili koymuş, ama dediğin gibi şöyle mazda ya montaj edilmiş haliyle bir foto koysa daha iyi olurdu. Burada avantaj elden teslim olayı, ankara'da elden teslim için servisin adresini veririm, ürün monte edilene kadar adamı bekletir, test eder parasını öyle öderim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bu getirtme olaylarından hiç anlamıyorum, anca gidip kendim getirebilirim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam Yunus haber bekliyorum senden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.