Jump to content

Multimedya Önerileriniz (2010 ve Üstü)

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Araçta yapacağım ilk değişikliğe karar vermiş bulunmaktayım :) bazı multimedya cihazlarına baktım ancak sizlerinde önerilerini bekliyorum. Aradığım özellikler, yüksek ses çıkışı, dvd oynatabilme, bluetooth ile cepten bağlantı, navigasyon..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent (uyumsuz), Hakan Abi ve ben gidip bakmış ve birkaçını beğenmiştik ama aklımda kalmadı markaları . Yunus'un da dediği gibi hepsi 1700 - 2000 TL aralığında idi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahibinden de 1000 lira civarı satılanlar var onlar neden ucuz sizce?

Bazıları navigasyonsuzdu .

Kullanılmış, navigasyonsuz veya çerçevesiz olabilir. Ya da yurtdışından getirtilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki montaj için satıcının ücretsiz hizmetinden mi faydalanmak lazım yoksa ürünü alıp götürüp servise ücret vererek mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki montaj için satıcının ücretsiz hizmetinden mi faydalanmak lazım yoksa ürünü alıp götürüp servise ücret vererek mi ?

Bazı markaları servisler satıyor ;) Belki direk serviste taktırarak hem aklındaki sorulardan hem de montaj parasından kurtulabilirsin , ayrıca karşında bir muhattap da olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında geri görüş olayı çok işime yarayabilir, olmadı cumartesi Başayara bi gidiyim, ama diğer alternatifleride göz ardı etmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Montajı parasıyla yaptırırız eğer 1000 liraya alabilirsek, geri görüş kamerası vs. hepsi içindeymiş. eski modellerde 1 gb hafıza var bunda 2gb.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski kasa için olanlar yuvarlakköşeli ibrahim, bu dışa doğru V şeklinde açılıyor, bizim araçlardaki yere göre tam..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yani :D

Ürün detayındaki Mazda3 ler 2010 değil, konsol görüntüsü Mazda bile değil. Bu kadar pahalı bir ürüne ilan verirken insan yapılmış bir montajdan resim koyar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konsol resmini sanırım usb nin torpidoya nasıl bağlandığını göstermek için temsili koymuş, ama dediğin gibi şöyle mazda ya montaj edilmiş haliyle bir foto koysa daha iyi olurdu. Burada avantaj elden teslim olayı, ankara'da elden teslim için servisin adresini veririm, ürün monte edilene kadar adamı bekletir, test eder parasını öyle öderim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay işlerinden anlayan bir arkadaş bu ürünü bana satın alıp getirtebilir mi? Bu işlem karşılığında belli bir ücret ödeyebilirim işlemi yapan kişiye.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MAZDA-3-7-DVD-PLAYER-800-480-GPS-BLUETOOTH-USB-SD-/170587644988?pt=Car_Audio_Video&hash=item27b7d0e43c

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...