Jump to content

sizce hangisi?

maverick sbd

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba... epeydir aranızda yoktum..1.1,5 aydır sıkıntılı zor günler geçirdim...şimdi aranızdayım.

yeni bir arac alıcam...iki araç arasında kaldım.

1....2004 model 48000 km de megane II dynamique 21000 tl 3 parça boyalı değişen yok gümüş gri.

2....2004 model 69000 km de peugeot 307 teknoplus 1 parça boyalı tiptronik servis bakımlı gümüş gri 18.900 tl

hangisi sizce... pejo görünüm olarak iyi gibi duruyor...megane da pejoya göre daha sorunsuz gibi duruyor...internetteki yorumlara bakılırsa... ben sizi şimdiden yönlendirmeyeyim... değerli fikirlerinize ihtiyacım var..

herkese şimdiden teşekkürler...

not: arac donanımlarını yazmadım...full+full ikiside.extradan pejoda 6 lı cd changer var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim zaten 98 lantisim vardı... sitedeki arkadaşlar da bilir... türkiyedeki en temiz mazda lantis ilanı diye hatırlarlar belki. yetkili servis bulunduğum yerde yok antalyaya götürmek durumunda  kalıyordum. yorucu oluyordu ama yine de katlanıyordum. en sonunda burdaki bir s.... ustası arabamın içine etti resmen...ne yapsak da ayar tutmadı. uzun mesele...masrafını düşerek elden çıkardım...alan kişide satıyor şimdi... arabayı az cok tanıyan bilir siteden...

neyse mazda her zman gönlümün aracı ama burda iş bilmezlerin elinde hacı murattan farkı yok...

reno ve pejo servis bakımından rahat burda...yorulmucam ayrıca...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman reno tavsiye ederim pejo fransız sonuçta ve benim fransız araçlarına karşı pekde iyi duyumlarım yok özellikle otomatik olanlar için, megane kullandım eski kasada yeni kasada, seçenekler arasında olduğu için megane tercihim olur, hayırlısı olsun diyelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gönlüm japondan yana...toyota honda mazda...

toyotanın 2005 modelleri bile uçuk fiyatta, honda da keza öyle...

tamam pejo elendi:) ama siz ne tavsiye edersiniz...çıkabileceğim en son rakamlar yukarda zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aranızda bu iki modeli kullanmış olanı var mı? size soruyorum çünkü ben bu arabalara hiç binmedim. binsem bilirim az cok . yaramaz falan derim...

kullanan arkadaşlar varsa nesi iyi nesi kötü söylerse ve şu konuda bilgisi olan varsa parça fiyatları yazarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim büyüklük ölçülerime göre focus ,megane 'e göre biraz küçük (tabi bu göreceli).Megane'ı 1 ay süreyle şehir içi ve şehir dışı kullandım.Tabi ki dizelin avantajı ile şehir dışında çok iyi ve oldukça zorlamama rağmen çok az yakıt tüketimi oldu.Arkadaşım geçenlerde megane 1.6 otomatik kullandı ; nasıl gittiğini sorduğumda yeterli performans dedi.

Tabi tüm bunların yanında Sizin bulunduğunuz yer itibari ile mazda (servis ve usta yönünden) handikap olsa da bence kesinlikle butik bir otomobil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

megane dizelmi benzinlimi acaba ona göre öneri yapalım.21bin tl'lik megane baktığına göre 20bin civarı bütçen var heralde.o paralara 2003-2004 focu^s'lar var.önerdiğin araçların ikiside fransız ama ülke şartlarına en uygun olanı megane.seçim yapmak gerekirse megane diyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alacağım model benzinli olan 1.6 16 v dynamique modeli... focusun 2003-2004 model kasaları eskidi artık diye düşünüyorum.

bi arkadaşta accent era düşün diyor...ben renoyu tercih sebebim o paraya alınabilcek en fullün fulü bir araç ve her gittiğim yerde servis parça sıkıntışı yaşamam düşüncesi...

ayrıca eğer meganda sedan mı hb tercim edeyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

aranızda bu iki modeli kullanmış olanı var mı? size soruyorum çünkü ben bu arabalara hiç binmedim. binsem bilirim az cok . yaramaz falan derim...

kullanan arkadaşlar varsa nesi iyi nesi kötü söylerse ve şu konuda bilgisi olan varsa parça fiyatları yazarsa sevinirim.

Bu iki aracıda kullandım ama Megane hem görüntüsü hemde genişliği rahatlığı Ford'dan daha iyidir.Ölçülerini bilmesemde rahat bir arabadır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

.............eğer meganda sedan mı hb tercim edeyim?

ben hb severim ama bagaj hacmi benim için önemli derseniz kesinlikle sedan, hb in bagajı küçük
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkisi arasında Megane diyorum.307 problemli araç deniliyor.Megane gerçi en çok takla atan arabaların en başında ama ikisi arasında Megane  bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bir arkadaşım pejo 307 ile (2007) yağışlı havada takla atmıştı ve tuaf gelicek ki sadece araç sağ sol yaparken takla atmışlar, yan kayarken herhangi bir çukur taş tümsek de yokmuş 4 yıldır bir fiil araç kullanan da biri genelde uzun yola çıkar, kaskodan aracın bedelini aldı o da yeni araç bakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...