Guest maho2582

Mazda 6 panjur

Bu konuda 74 ileti var

merhaba arkadaşlar.

benim bebeye bir spor panjur arıyorum nerede bulurum ve tahmini maliyeti ne olur?

ve bu arada ivedik`te bir gümüş grisi bir m6 gördüm cok güzel hoşuma gitti ama malesef sadece uzaktan gördüm bir pazar gününde

bu arkadaşla bir tanışmak mümkünmü

tşkler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sitemizin Ankara'dan diğer Mazda6'sı gümüş gri. Başka da yok. Çift egzozlu bir arabaysa o olabilir. Toplantılar / Ankara / 4 Mart 2007 Ankara Tanışma Toplantısı başlığı altında bahsettiğim aracı görebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

malesef Mazda 6 için pek parça gelmiyor Türkiye ye,ama servisten yardım alabilirsiniz bu konuda  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

servis dedin volkan kardeş ama herter`de hiçbirşey yok  :2funny:

benim dediğim m6 altı sitede olan değil ama sitede olanda çok güzel facelift modelli arkadaş gülle gülle kullansın

o gördüğüm baya bir farklıydı arka spoiler on tampon felan

bu arada hangi servisde parça bulunuyor ki?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

makyajlı Mazda 6 lar için hiçbi parça yok ama makyajsızlar için var İzmir de  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hangi servis bu ?

dündar abimi?

ve nasıl ulaşırım?

tşkler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hangi servis bu ?

dündar abimi?

ve nasıl ulaşırım?

tşkler

Mazda yetkili servisi Yeni Otomotiv

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mahmut sen bir fiyat bulabildin mi ?

Forumda Kirmanlar dan 2 kişi ve Asalet var ama sanırım bir suredir girmiyorlar foruma onlara bir sormakta fayda var eğer sormadıysan bugüne kadar. Benim de niyetim var Istanbul'da araştırayımmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul da vardır her türlü, cünkü İzmir deki servisten parca olarak ne istesen İstanbul dan sipariş edyorlar zaten.._

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar henüz fırsat bulamadım araştırmak için çok yoğunum bu günlerde ama fazla uğraşmayacağım galiba

almanya dan getitirmeyi düşünüyorum diğer yandan ama ilk önce arac kiti ayarlamam lazım o daha önemli oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul da vardır her türlü, cünkü İzmir deki servisten parca olarak ne istesen İstanbul dan sipariş edyorlar zaten.._

Çook çok haklısın İstanbul Merser spor panjur getirtmişti kendi demo arabasına.Bir sor istersen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi rengi ne düşünüyosun her halukarda boyanır o fiyata bedeva benim 98 323.ün TR. fiyatı bile bundan çok pahalıydı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten adamlar değişik renkler olduğunu söylemiş :) Düşüneyim bakalım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Renk bilgisi yok burada ? Boyanır mı ?

abi eer alırsan bunu linkteki fotada olan rengiyle gelecek.. senin guzunun rengine en yakın bunu buldum.. gayet hesaplı yani renk uyusmazlıı olursa bile en kötü boyatırsın.. fıstık gibi spor panjur işte ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba daha öncede söylemiştim ama kimse aldırmamıştı o zaman. mazdalarımıza türkiyede bulunabilecek bişey pek yok en azından 6"lara. bence ortaklaşa bir şeyler getirtebiliriz. en azından ben sis, spoiler, panjur, xenon ve bulabilirsek monitör istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba daha öncede söylemiştim ama kimse aldırmamıştı o zaman. mazdalarımıza türkiyede bulunabilecek bişey pek yok en azından 6"lara. bence ortaklaşa bir şeyler getirtebiliriz. en azından ben sis, spoiler, panjur, xenon ve bulabilirsek monitör istiyorum.

Ben araştırayımmı 2 tanesi kaça gelir diye ? Zaten sayı artarsa sorun çıkabilir 2şer olursa belki sorun olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hk-plus" adında bi satıcı var ebay da mazdalara en geniş yelpaze oarada görmüştüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.