evren06

323 hb arıyorum...yardım lütfen...

temiz 92 94 model aralığında 8000 tl bütçeyle 323 almaya karar verdim...yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

göz alıcı bir araç ancak fiyat konusunda beni aşıyor ahmet beyin aracı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

düşünürseniz ben satıyorum arabamı yeni almıştım gerçi ama ihtiyaç oluştu masraf olarak ön sağ çamurluk aldığım kişi tarafından duvara sürtülmüştü fazla bir masrafı yok sadece boyatılacak ön kaportadada macun çatlağı var 2 yerin güzelce boyanması lazım tabi boyanmasada olur ben öyle kullanıyorum 140 000 kmde 91 model lpg takılmamış durumda 2012ye kadarda vizesi var motoru şanzımanı gayet iyi durumda alt takımıda yeni radyatörü yeni masrafsızdır yani fiyat olarak 6000 tl istiyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

istanbulda olsaydınız aracı bir görün derdim, fiyatta anlaşmaya çalışırdık, bu arada mustafa abi teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aradığım arabayı buldum sanırım...bu akşam izmire gidiyorum...yarın yeni arabamla dönebilirim ankaraya....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun satılık linki varmıydı aracın bi baksaydık :)

Edit: Konu amacına ulaştığından (sanırız) kilitlenmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.