cerman

Seat Leon & Mazda 3 HB

Bir arkadaşım seat alma konusunda kararsiz bi yandan da kafayi mazda 3'e takmis durumda, sizce seat in mazda 3 den daha da bi avantajı var mi.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İkisi arasında ben seçimimi mazda 3 ten yana kullanmıştım bu arabamı alırken 2007 ler çıkmıştı 2006 sıfır ellerinde kalanı bayağı ucuz vereceklerdi gönlümde vardı ama bakıp araştırdıktan sonra Mazdaya karar verdim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya konu olabilecek tek Seat, Leon.....O da çok tartışıldı forumlarda, geçiniz....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

8 valf oluşu yeterli bir sebeb almamak için başka bir şeyine bakmaya gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

leon cupra alcaksa hiç durmasın derim, ya da dizel 2.0 140hp lik TDI modeli ^-^_ancak 1.6 102hp lik olanını düsünüyorsa sakın öyle bir hataya düsmesin derim_hem 12sn ye yakın hızlanması var 0-100km olarak o hadi neyse bide haddinden fazla yakan ve bol arıza cıkaran eski bir motoru var :nea:_1.6 düsünüyorsa mazda3 ten şaşmasın bence_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten muadilleri mukayese ediyoruz İrfan, 2.0 arabayla bizimkini değil, o zaman başka alternatifler de çıkar ortaya...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya değmez bence(Volkan olsaydı cevap = Tabiki Honda civic) :2funny: :2funny:

Kullandım ben iç dizayndan bir kere darbeyi yiyiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ark in da korkusu aracin cok sorun cikarmasi, onceki arabasi alfa romeo du, boyle bi araba olmaz diyo, pistonlarin firlamasina kadar bir cok suru sorun yasadi neyseki kurtuldu o arabadan, mazda konusunda gereken oneriyi verdim,ama leon nun tasarimi vede teknolojisi bakimindan gerkecenden goze batiyor ama yol tutusu nasil bilemiyoruz:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bu 2 arac arasında kalmıstım ama motorun 102hplik motor oldugunu ögrenince baska hiç bi kritere bakmadan vazcaydım, çünkü o motoru 2003 golf tede kullanmıstık ve basımızı agrıtmıstı_bence o riski göze alacak bi artısı yok mazda3 e göre aksine eksik kaldıgı birkac yönü daha var bana göre_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yada golf alsın abi 140 beygirlik bu arada hiçbi tanıdığınız kullanmıyomu bu 140 yada 170 hp lik golf ü??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyat farki var ama,, bunda seat la mazda hemen hemen ayni fiyat makyajli olani degil tabiki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.