honuuu

Bagaj çantası...

Bu konuda 46 ileti var

Az önce bagaj lambasını ledlerle değiştirdikten sonraki fotoları çekerken geçen gün metrodan aldığım bagaj çantasınında fotoğrafını çekmiş bulundum. benim çok hoşuma gitti bagajdaki bütün dağınıklığı toparlıyor ve amerikan fermuarı sayesinde de zemine ve duvarlara yapışarak hareket halindeyken sağa sola hareket edip gürültü olmasını engelliyor. bagajını dağınık görüp içten içe "toplamam lazım ama bi ara toplarım neyse" diyen arkadaşlar için birebir :D

fotoraf1471.jpg

[img width=560 height=420]http://img267.imageshack.us/img267/7070/fotoraf1472.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tam hatırlamıyorum ama 10 civarı birşeydi galiba ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dağınıklık için bire bir

ama birde benim bagajı görseniz siz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzelmiş :) bendede orjinali var ama küçük :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim de bagajımda sadece ilkyardım ve trafik seti var. Sağ ve sol köşelerde ufak bir boşluk var oraya sıkıştırdım.

Bir de hasır gibi birşey koydum 2 metrelik, güzel bir yer bulursak çıkar hava alırız diye. Yangın söndürücü yolcu koltuğunun altında duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende iki tane var yinede yetmiyor. İlk yardım seti için kırmızı renklisini aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün dağınıklığın o kadarcıksa güle güle kullan...:) Bende onların daha büyüğünden iki tane vardı, sağ tarafa sabitlenmiş, solda da Burak'ın linkini verdiği, yine de nasıl oluyorduysa bir şeyler ortalıkta kalıyordu....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben zaten senden feyz almıştım abi :D

Bu da bagajın bir önceki versiyonu. stepneyi ince ile değiştirdim, sağdaki boşlukta da kocaman bir İsmail Car var artık :D

[smg id=3126]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hazır bagaj konusu açılmışken benimde bir sorum olacak, arkadaşlar bu yangın tüpünü bagajda nasıl sabitlerim, arabayı sürerken tüp arkada sağa sola dans ediyor :D ayrıca tüpü sürücü koltuğunun altına koy vs. gibi önerilere kapalı olduğumu belirtmekte fayda görüyorum :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Denedim yunus tutmuyor onlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hazır bagaj konusu açılmışken benimde bir sorum olacak, arkadaşlar bu yangın tüpünü bagajda nasıl sabitlerim, arabayı sürerken tüp arkada sağa sola dans ediyor :D ayrıca tüpü sürücü koltuğunun altına koy vs. gibi önerilere kapalı olduğumu belirtmekte fayda görüyorum :D :D

Tüpü yolcu koltuğunun altına koyun :D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüp ağır Yunus, ilkyardım çantasını tutar ama tüpü zaptedemiyor onlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 kiloluk normal tüp Yunus dediğin yere sabitledim ama nafile, sert bir manevrada kurtuluyor kereta :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahmet benin çantadan al , 2 tüp bile rahaat rahat duruyor içinde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak'ın linkini verdiği ve bende de mevcut çantanın en üstüne hiç sabitlemeden koyarsanız duruyor şişe gibi, kıprayacak yeri yok....:D

Bu arada, 1 litre olmaz arkadaşlar, en az 2 litrelik ve göstergeli tüplerden alın bi zahmet...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.