Jump to content

Mazda3 Touring ile Impressive arasındaki farklar neler ?

Guest volkı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

farlar xenon mu, adaptif mi, lastik basınç izleme sistemi var mı, motorları aynı mı, lastik ebatları aynı mı, otomatik vites kutusu aynı mı, vites sayıları aynı mı, vites aralıkları aynı mı, camların ve aynaların kontrol edildiği bölümde sadece sürücünün cam düğmesinde mi ışıklandırma var, kontak anahtarından programlama yapılabiliyor mu (camların açılması/kapanması, yan aynaların açılması/kapanması vs.), müzik sistemi aynı mı, hoparlör sayıları aynı mı, cd değiştirici aynı mı vs. vs. benim aklıma gelenler bunlar....2011 otomatik vites touring ve impresive

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Touringde olmayanlar Rmv, park sensörü, sunroof, 1 inç daha küçük jantlar ( 15 inç) bunların dışında herşey aynı diye biliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Touring Ve İmpressive Arasındaki Farkları Topluca Bu Resimlerden Görebiliriz.

magicalsnap201101222325.png

magicalsnap201101222322.png

Ayrıca Resmi Mazda 3 Broşürünü Aşağıdaki Linkten İndirip İki Donanım Arasındaki Farkları Daha Ayrıntılı İnceleyebilirsiniz.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

park sensörü benim arabada da var...artı hız sabitleyici de var

sonradan taktırmışsın o zaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet sonradan taktırdım....

Park sensörünü içeriden açıp kapayan orjinal  düğmesi var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır onu hediye verdiler.....dediğiniz gibi olanların çalışma prensibi nasıl oluyo...benimkine sol köşeye koydular.....mesafeyi cm. cinsinden gösteriyo ve sesli uyarı veriyo...sizinki gibi olma durumu varmı acaba..hız sabitleyiciyi 450 tl. ye taktırdım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır onu hediye verdiler.....dediğiniz gibi olanların çalışma prensibi nasıl oluyo...benimkine sol köşeye koydular.....mesafeyi cm. cinsinden gösteriyo ve sesli uyarı veriyo...sizinki gibi olma durumu varmı acaba..hız sabitleyiciyi 450 tl. ye taktırdım...

İmpressiv lerde solda ''P'' harfi yazan bir düğme var.İster aktif ister deaktif edebiliyorsun.Görüntü yok sadece sesle ikaz veriyor.Hı sabitleyici zamanında sorduğumda 300-350 TL ye takarız demişdi Evo.Zam geldi galiba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakında isyan çıkar sitede :D

biraz karıştırayım dedim ortalığı :D

bu arada topluca Japonya'ya mı göç etsek site olarak ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...