Xman

Alınık Lcd Led Tv

Arkadaşlar 46 inç 117 cm ve özellikle samsung marka fullhd led tv almak istiyorum, internette fiyatlar 3000 lira ve 12 taksit şeklinde, bundan daha avantajlı şekilde bu ürünü temin edebilecek olan varsa güzel haberlerini bekliyorum.

Not: ürün teslim yeri Ankara

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat ve ödeme koşulları uygun olursa kargo ücretini sorun etmem Yunus :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Yunus, bekliyorum her 2 konuda da :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3000 Lira 46" Led Tv için süper rakam. Ben 1 yıl önce alırken bakmıştım 40" Samsunglarda o civardaydı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hepsiburada.com 2999 lira 12 ay taksitle veriyor şu an. Hepsiburada 2999 liraya satıyorsa piyasada mutlaka daha ucuza bulunur diye düşünüyorum Ediz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hepsiburada.com 2999 lira 12 ay taksitle veriyor şu an. Hepsiburada 2999 liraya satıyorsa piyasada mutlaka daha ucuza bulunur diye düşünüyorum Ediz :)

Kıyıda köşede kalabiliyor ucuz evet. Ben bi kere carrefourdan samsung i550 telefon almıştım tek kalmıştı. Piyasada en uygun 500 liraya bulmuştum almadım orda 360 liraya almıştım 6-7 ay kullandım 400'e sattım GG'de 2.el :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

LE-46C630 mu?

Yunus bu modeli 2400 lira civarına bulur tahmin ediyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok seksi rakam mış yalnız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 1600 verdim Lcd Full Hd aldım 1 sene önce, bukadar kısa zamanda Led'lerin bu fiyata düşeceğini bilsem almazdım valla. Süper fiyat :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yunus LE-46C630 benim baktığımdan dahada uygunmuş :D 2799 dan aşağıya bulmamız lazım şimdi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yunus LE-46C630 benim baktığımdan dahada uygunmuş :D 2799 dan aşağıya bulmamız lazım şimdi :D

Yunus bulur :)

tecrübe konuşuyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir de aradaki farkları ne acana bakmak lazım Ahmet.  100 lira fazla verip daha kaliteli sonuç almakta var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ikiside fullhd ve 100 hertz, ikiside led eğer bir fark varsa tepkime sürelerinde vardır diye düşünüyorum ama benim için ilk 3 kriter 46 inç, led ve fullhd olması :)

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.