Jump to content

Navigasyon, Bluetooth

gökan turmuş
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar aracı alalı 6 ay kadar oldu.Motor yaptırdım, iç dış aksa kafalarını değiştirdim,Amortisörler dahil ön düzende bozuk ne carsa değiştirdim.Çıkmacıdan 0 ayarında güneşlik aldım taktım , tavanıda kaplattım.Araç  şu an kaportada 20 gün kadar komple elden geçecek ve komple fırında boyanacak.

Bukadar şeyi şunun için yazdım ; küllük,havalandırma teyp olan konsolu söküp komple 5 mm flex kesip filmle kaplayıp

arka tarafına bluetoothlu navigasyon,park sensörü(geri görüş kameralı) bide param yeterse lastik basıncını gösteren kitlerden takmayı düşünüyorum.Ayrıca 2 adet dijital termostatla direk motor bloğuna bağlı olarak(hararet ve set değerini geçince motor stop edecek şekilde)birde dış ortam sıcaklığı gösterecek.

Yaptığım hesaba göre navigasyon cihazı,park sensörü,dijital termostat ve ıvır zıvır 1000 tl gibi bir rakam oluyor.

Sizce bu masraf bu arabaya değermi yada yakışırmı içine fikirlerinizi alabilirmiyim teşekkürler.

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla dostum 0 km mazda sahipleri bile arabalarına yaptırıp yaptırmama konusunda düşünürken 90 model 626 için bence fazla lüx bir sistem olur gibi geliyor. ama tabi zevk senin karar senin maddi açıdan sıkıntı olmayacaksa neden olmasın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 ekim ayında aldığım 97 model mazda 323 1.6 GLX sedan lpg li arabamdan çok memnunum,  tek eksiği elektronik yoldaş tı sanki :) 2 hafta önce  5 inç  tv li navigasyon  cihazı satın aldım eksiğini tamamladım gayet kullanışlı, hız limitlerini aşınca sesli uyarı, rota planlama ve yol yönlendirme leri harika ,satın almayı düşünen herkese öneririm, üstelik ömür  boyu ücretsiz harita güncelleme servisi veren  modeller de var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer imkanınız varsa bencede bu sistemleri taktırırsanız çok çok daha keyifli olur sizin için, anladığım kadarıyla bu aracın sizin için çok büyük bir önemi var, ancak arabamı ilerde değiştiririm diyorsanız aracınızı sattığınızda bu masrafı sattığınız aracın üstüne koyup model yükseltebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tek endişem havalandırma kontrollerini teyibin aldındaki boş kısıma almak üst tarafada ekranı yerleştirmek.4 gözle kaportanın bitmesini bekliyorum.

sonuçta 90 lı yılların havası var aracın içinde sırıtırmı onu gözümde canlandıramıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

tek endişem havalandırma kontrollerini teyibin aldındaki boş kısıma almak üst tarafada ekranı yerleştirmek.4 gözle kaportanın bitmesini bekliyorum.

sonuçta 90 lı yılların havası var aracın içinde sırıtırmı onu gözümde canlandıramıyorum.

aynı şeyi şuanda ben planlıyorum,naptınız gökhan bey oldu mu? sonuç hakkında bilgi verir misiniz?

İlhan tarafından düzenlendi
Tamamı büyük harflerden oluşan mesaj metni
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...