erdemgungor

2012 model Mazda3 nasıl olacak ??

Bu konuda 39 ileti var

Başlığınızda 2010 yazıyor. Yanlışlık var sanırım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başlığınızda 2010 yazıyor. Yanlışlık var sanırım. :)

olur öyle hatalar. Düzeltildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çakma fotolar... bu kasa çıkmadan önceki tahmini phoshoplar bunlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çakma fotolar... bu kasa çıkmadan önceki tahmini phoshoplar bunlar...

Aynen ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oha, seat opel karışımı bir aracı nasıl olurda mazda amblemi ile yayınlarlar :D dava açılmalı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oha, seat opel karışımı bir aracı nasıl olurda mazda amblemi ile yayınlarlar :D dava açılmalı :D

Harbi macunluksun , hakkını veriyorsun macunun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harbi macunluksun , hakkını veriyorsun macunun :D

diyorlardı da inanmıyordum... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ortaya karışık olmuş :)

,site adresine bakınca 2008 de yayınlanmış gibi hissettim. Bence 2008 deki 2010 modellerin tahmini, ancak tutmamış :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tutturamamışlar ama çok da kötü değil :) bi kaç yerini alıp bizim yeni kasaya koysak gideri var bence...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizde tam beni saf yerine koyuyorsunuz, böyle sahte bir konu altına ancak yine yamuk bir cevap yakışır diye yazdım, ha çok ciddi biri olmamı istiyorsanız sorun değil öylede davranırım ama sonra arkadam bulgaristanı görünce şeyi kalktı işte burnu kalktı demeyin :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizde tam beni saf yerine koyuyorsunuz, böyle sahte bir konu altına ancak yine yamuk bir cevap yakışır diye yazdım, ha çok ciddi biri olmamı istiyorsanız sorun değil öylede davranırım ama sonra arkadam bulgaristanı görünce şeyi kalktı işte burnu kalktı demeyin :tey:

o nasıl söz öyle fake. bi de kim yapmışsa açıkcası güzel photoshoplamış. kim yapmışsa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende beğendim.Helal olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çakma makma keşke olsa gayet güzel bencede.bende leon mazda arasında kalmıştım tam benlik olmuş:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok komik yaa :D İçi MX-5, dışı ne ararsan, jantlar Taiki :D:2funny:

Adamlar ortaya karışık yapmışlar :D

Konuyu bence mizah bölümüne taşıyalım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adam bizi kazımış yahu :D meğer dalga geçiyormuş. biz macun diyoz, asıl biz macunluk olmuşuz haberimiz yok... :D

helal sana...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hemen çakalım Okan'a macunu, itirafta var :D

vur abi vur, sen de vur...

düşenin dostu olmazmuş... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ders işte fırsat bırakmıyor ki :D ne zaman yapıyoruz devir teslim törenini :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yav İbrahim kızacağını bilsek yazmak idik :D

Foto güzel sen ona bak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşçilik güzel fatoşu iyi kullanmışlar ona lafım yok zaten :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.