SalihÇakmakçı

CD Çaların Başına Gelenler...

Arkadaşlar yaklaşık 3 aydır Cd çaların içinde cd'ler sıkışmış ve çıkmıyordu. Geçenlerde B. Çekmecedeki servis yapamayacaklarını söyleyince Silivride yapacağını söyleyen başka bir özel teyp tamircisine vermiştim. Bugün gittim ve haberi aldım. Tamirci başka bir yere yaptırıyormuş ve kargoyla oraya ( Bakırköy) yollamış. Yolda bizim teybin üstündeki yol bilgisayarı vs. ekranı kırılmış. Adam 10 gün mühlet istedi benden ve herşeyi halldeceğini söyledi. Sanırım kargodan sigorta aracılığı ile parasını alacak. Gerekirse sıfırını takarız diyor. Sözüne itimat edip geldim eve ama bu 10 gün bakalım nasıl geçecek.

Şimdi bu Cd çaları ( üstündeki ekranı ile beraber) bulabilir miyiz servislerde acaba?  Fiyat ne olur tahminen? Bilgi, fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-09-Mazda-3-Am-Fm-Radio-Cd-Player-BR9E66AR0-No-Trim-/380311917537?pt=Car_Audio_Video&hash=item588c5b53e1

http://www.ilanyeri.com/yedek-parca-aksesuar-ilanlari/dzydzt-mazda-3-6-li-cd-calar.html

bana sorarsanız eğer tamirci halledemezse, büyük ihtimalle halleder ebay daki daha mantıklı geldi.47 dolar 50 dolarda kargo olsa 150 tl gibi bişey yapıyor bide çıkmacıları dolaşın derim ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerikadakiler Turkiyeye uymaz, CD calar ve ekranin maaliyeti sanirim 1000TL yi bulur servisten almaya kalkarsan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerikadakiler Turkiyeye uymaz, CD calar ve ekranin maaliyeti sanirim 1000TL yi bulur servisten almaya kalkarsan

uyum konusunu tam bilmiyorum ama en azından ekran ve cd mekanizması arızalı olan orjinali için yedek parça olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beni düşündüren ekranın ayrı olarak satılıp satılmadığı. Eğer ayrı olarak satılıyorsa hazır bozulmuşken navigasyonlu ve ekranlı bir MP3 taktırsak nasıl olur acaba. Bakalım usta söz verdi ve halledeceğim dedi. Şimdilik onu bekleyeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer ücretini geri alma gibi bir şansınız varsa dediğiniz gibi multimedia sistemine geçiş yapmanız için elinizde bahane olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir de bu Ebay hangi ülkede? Hani Türkiye'ye gelişte gümrük falan sorunları yaşıyorsa Almanya'da akrabalarım var. Belki daha kolay olur diye soruyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim araclar Avrupa spekli, Almanyada akraba varsa ebay.de de bulup kendi adreslerine gondertsinler, gelirken getirirler ya da dedigin gibi onunla ugrasacagina navigasyonlu olanlardan taktirirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bir ara satıyordum orjinalini. multimedia taktırdığım için sonra depoya kaldırdım. son durum nedir. Çözüm bulabildinizmi..Gerçi 1 aydır teypsiz durulmaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bir ara satıyordum orjinalini. multimedia taktırdığım için sonra depoya kaldırdım. son durum nedir. Çözüm bulabildinizmi..Gerçi 1 aydır teypsiz durulmaz :)

Cuma günü için 2. el bir tane takacaklar bakalım doğru çıkarsa. Eğer o da olmazsa 2. el düşünüyorum şimdilik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeşim bende var ilgilenirsen uygun fiyata veririm ebay dan aldım çalışır durumda bilgisayar ekranıda çalışıyor taktım denedim tel no 532 483 75 81 mustafa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi günler arkadaşım bu konuda uzmanlaştım beni arabada arıza yapmıştı ankarada ersin elektronik var onlarla görüş tel 0312 335 3724 yalnız mazda 3 lerde 2004 model aracın cd çaları farklı 2004 üzeri ise aracın inceleyerek al

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlgileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Dün nihayet teyp geldi. ( çıkma) Bir kusuru yok bereket. Adam navili olanlardan takmış ve kendisininkini satıyor. Hazır elimiz değmişken bir de USB ve SD Card okuyan aparatlardan taktırdım. Şimdi beklediğime değdi herhal. CD'yi kullanmıyorum bile. Diğer aparat çok güzel. Direksiyondan da kontrol edebiliyorsun. Ses kalitesi mükemmel. Benim araçta bir de Pioneer amfi var bagajda. Keşke daha önce taktırsaydım şu aleti.

Sonuçlandı nihayet...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada benim taktırdığım aparat X Carling değil. Başka bir marka. Şekil olarak aynısı, sanırım başka bir marka daha el atmış bu işlere. Fiyat Carlinden daha uygun. ( Ben 170 Liraya taktırdım. )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.