Guest mefuhan

Acil - S.O.S Mazda-3 Aranıyor

Bu konuda 54 ileti var

Elime biryerden nakit geliyor bu fırsatı değerlendirmem lazım yoksa para yön değiştirip pederin cebe inecek.

2010 - 2011  Mazda-3 M/T  Beyaz Sedan İmpressive

Bilenler duyanlar insanlık namına bilgi versin :) Bu bir tatbikat değil gerçektir...Şubat 15 e kadar almam lazım... İzmir ve Çevresi tercihimdir. ( bütçe: Max. 35.000 )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muğla'da bir arkadaş epey masraf edip beyaz bir tane HB satıyordu ama ..!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İbrahim şaka mı bu?

Beyaz ve MT tutuyor ama sedan İmpresive diyor adam.

Yok abi ben siteden bir araç var yabancıya gitmesin diye dedim :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gökhan az çok sende görmüşündür bazı imp. lerde iç göğüs 2 renk bu neden komple siyah ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O çok ilginç abi. Bazen siyah bazende sarı renkli oluyor. Şansına bakacaksın artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mesut abi bu konuyla ilgili yarın sana yardımcı olurum.Takip ettiğim birkaç araba var.Ayarlarız takma kafana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mesut abi bu konuyla ilgili yarın sana yardımcı olurum.Takip ettiğim birkaç araba var.Ayarlarız takma kafana

Metincim babamla papaz olmak istemiyorum parayı mala bağlamak istiyor bende araba alcam demiş bulundum.ondan acelem yoksa şimdi alamazsam yaza kalacak ... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kadir nerde en Semavi olanı ufak bir koalisyonla hallederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İddaa ediyorum Kadir'in aldığı fiyatın 500 altına alırım  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kadir o 39 isteyeni 35 fit eder. :D

2.3 'ü Nakavt edemedi ki Abi, 2Mazda 6'ya niyetlenip Accent aldı. Mesut Abi'ninde başına bu tip bir talihsizlik açmasın Kadir :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla Kadir de Mazdacıyım diyor ama hep "çorba"sına bakıyor. Benim kılioma laf eden Kadir aksende biniyor. Allahtan reva mı bu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla Kadir de Mazdacıyım diyor ama hep "çorba"sına bakıyor. Benim kılioma laf eden Kadir aksende biniyor. Allahtan reva mı bu?

Hemde aksend :D Mazda'yı teknoloji olarak 3-4 sene geriden takip eden bir araba. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

no geyik yes araba ;)

Yav bu Kadirin adı bile geyiğe neden oluyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.