omerkekilli

Acil Satılık Mazda 6 Navigasyon Dvd Multımedya Necvox Dva Mz6hd

Merhaba Arkadaşlar,

Elimde 1 adet Mazda 6 Navigasyon Dvd Multımedya Necvox Dva Mz6hd sistemi var.12.2010 tarihinde aldım.Fkat bir ev işi çıktığı için ve aracımı satmaktan başka çare olmadığı için bu cihazı ayrı olarak satmak istiyorum.Piyasadan daha uygun bir fiyata verebilirim.İlgilenen arkadaşlar lütfen arasın veya düşündükleri rakamı mesaj atsın ? Cihaz daha sıfır ve iki sene garantisi var.

Ömer Kekilli

Tel : 0530 4612924

Edit: İletilerde büyük harf durumuna dikkat edelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 model mazda 6 ya olurmu?

fiyat nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef eski Mazda 6 lara uygun değil.Sadece yeni kasalarda kullanabiliyorsunuz.

Arkadaşlar araba ile birlikde satılsın istemi,yorum.Cihaz daha 2 aylık ve garantisi olan bir ürün.Yok mu düşünen.Sıfırı 1650-1850 arasında değişiyuor.Ben uygun bir fiyata vermeyi düşünüyorum.İlgilenenler telefondan ulaşabilir.

slm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmaz, bu sadece yeni kasalar icin ;)

netten baktımda bizimkiler için göğüsün en üstündeki yer için çok güzel aparatlar yapmışlar

çokda güzel duruyor bizim araçlarda ortadaki ekran küçük burak abi yaa :S

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.