Jump to content

Acil Satılık 2009 Mazda6

omerkekilli

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,

Malesef çok severek aldığım aracımı mevcut evimizi büyütmek istediğimiz için satmak zorundayım.Şu an bir ev ile pazarlık halindeyim ve bu nedenle aracımı acil nakite çevirmek zorundayım.

Araba en full olan modeli Boose ses sistemi ve cruize control dahi var.Aracıma daha yeni Sonax full koruma yaptırdım.Faturasını dahi gösterebilirim.Arac 2009 model ve daha 15.800 Km de sedefli lacivert renginde.Aracım gerçekden çok temiz.Sadece arka sağ kapıda çizikden dolayı boya var.Onun dışında hiçbiryerinde birşey yok.İstediğiniz gibi gösterebilirsiniz.İlgilenen varsa lütfen acil olarak irtibata geçelim.

Not : İsteyen arkadaşlara resimlerini gönderebilirim.

Ömer Kekilli

Tel : 0530 4612924

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, biraz daha detaya ihtiyaç var zira 2009 da yanlış hatırlamıyorsam 3 farklı donanım paketi mevcuttu. Bunların en üstünde AFS, Bi-Xenon, Led stop v.b. özellikler vardı.

Hangi donanım paketinde, kaç TL fiyat düşünüyorsunuz bunları bilmek daha faydalı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Malesef resim nasıl konulur bilemiyorum.Resimleri isteyen arkadaşların mail adresine gönderebilirim.Aracımda bi-xenon hariç diğer tüm donanımlar var.Bose ses sistemi de dahil olmak üzere.

İlgilenen arkadaşlar olursa telefon ile görüşmeyi veya normal mail adresimden yazışmayı tercih ederim.Ayrıca inanın aracın değerini tam olarak bilemiyorum.İnternetde yaklaşık 50-52 rası bir değere sahip.Ancak benim ne istemem gerektiğine karar veremiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Gerçekden acil satmak istersek ne istememiz gerekmekte ?

Tel: 0530 4612924

omer.kekilli@tr.bosch.com

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yani dynamic+ AT olduğunu varsayıyorum.

resimlerini koyarsanız birde olabilecek son fiyat, ilgilenen olursa yönlendirebilirim...

hayırlı satışlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Arabam AT değil.Manuel vites.

Nedense AT ye bir türlü alışamadım.

Merak ettiğimö bir konu var.Gerçekden arabamın değeri hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Fiyat olarak kafamda ne belirlemeliyim ?

Malesef hiçbir oto galerisinden net bir yanıt alamadım.Ya almak istemiyorlar veya fiyat dahi veremiyorlar.Gerçekden ikinci eli bu kadar kötümü bu Mazdaların ?  :(

slm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Arabam AT değil.Manuel vites.

Nedense AT ye bir türlü alışamadım.

Merak ettiğimö bir konu var.Gerçekden arabamın değeri hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Fiyat olarak kafamda ne belirlemeliyim ?

Malesef hiçbir oto galerisinden net bir yanıt alamadım.Ya almak istemiyorlar veya fiyat dahi veremiyorlar.Gerçekden ikinci eli bu kadar kötümü bu Mazdaların ?  :(

slm

düz vites hemde 50-52 ..hmm hayırlı satışlar efendim.. fiyatta ben yardımcı olurum ama siz sıfır aldıgınız fiyatlardan bahsediyorsunuz
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Ozan Bey,

Valla bahsettiğiniz fiyatları  duymak insanı sevindiriyor.Fakat Bursa da 42-45 li fiyatları duydukca karamsarlığa kapıldım.Bu tarz bir arabayı orta sınıf bir araç ile aynı tutmaları beni çok üzdü.Üstelik daha 1,5 yaşında bir araba.Satışı ve Müşteri konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.İsterseniz mail adresiniz varsa size resimlerinide gönderebilirim.

Tel : 05304612924

omer.kekilli@tr.bosch.com

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir yanlış anlama var sanırım, Necip 50-52 den satılabileceğinden bahsetmemiş, biraz yüksek olduğunu ima etmiş lakin site üzerinden daha fazla fiyat konuşulması taraftarı değiliz. Telefon veya özel mesaj ile görüşülürse iyi olur.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...