cilingiro

Otomatik Viteste, Vurdurma Varmıdır ? ? (Yok)

Merhaba arkadaslar , uzun zamandır merak ettigim bir konu,

şu an aracım 323 hb otomatik vites

normal araclarda bazı durumlar oluyor, araçı 2- 3 veya geri vitese alıp ayak debriyajda, yiterek calıstırıyoruz ya,

aynı durumda otomatik vitesler için öyle bir durum yok sanırım, alternatif biseyler varmı diye sormak istedim _?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

N durumunda bile zorda kalmadıkça kullanılmaması gereken bir şanzımanın, vurdurulması düşünülmemesi gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gökhan abi, N durumunda zorda kalmadıkca kullanılmaması gerek derken ? biraz acıklarmasın abi, arada bir N ye cekiyorum inişlerde yanlışmı ? zarar verirmi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

...arada bir N ye cekiyorum inişlerde yanlışmı ? zarar verirmi ?

ASLA ve KAT'A  >:(

Yoksa çoooook  :kafa: yaparsın.

Direnk şanzıman sakatlama, hatta indirme sebebi. :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla Naim, bayağı aradım burasını bulamamıştım. Teşekkür ederim.

Buyur Bayram çevir çevir oku. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ettim, ilk defa sizden ögreniyorum, ilk arabam olunca birde otomatik olunca, fazla bilgi veren yok.

Tesekkür ettim tekrardan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim mesajı uçurmuşsunuz valla bravo...

RTÜK'e takıldık heralde k*ka deyince :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buraya gönderdiğinden veya gönderdiğinden emin misin Okan ? :)

bilmiorum ki Selman abi. gönder diyip explorer ı kapamıştım. bazen göndermediği de oluyor yeterince beklemezsem. sonradan forumdan değilde benden kaymaklanabileceği de aklıma geldi mesajımın çıkmadığı valla. günahını aldım... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.