anopheles

Mazda6 için Aem Cai (Cold air intake) Kit

Bir hevesle özel olarak yaptırdığım Aem açık hava filtre kitini eşimin kafasını çok şişirdiği için :) uygun fiyata isteyen arkadaşlara verebilirim.İlanım sahibinden com'da vardır . İlan numarası 37393744

Farklı modellere de uygulanabilir.Uygulamada yardımcı olurum. Aem filtre rx-8 içinde uyumludur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ürün rx-8 için nasıl uyumlu sorabilir miyim?

sonuçta custom yapılıyor. kitten ziyade...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha iyi hava akışı sağlayabilmek için Aem filtreyi büyük boy aldık , Mazda'da rx8 için uygun olanını.Boru kısmıda Mazda 6 için akışmetre yerine kadar elde milim milim hesaplanarak yapıldı ama aynı uygulamayı rx8'e de yaptırabiliriz,ustamız sağlam ,nakış gibi işler düşünürseniz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

haftada 3-4 akşam iş çıkışım Bostancı sanayide geçiyor benim,bazen keşke sanayide usta olsaydım dediğim zamanlar olmuyor değil :) isterseniz birgün akşam üstü buluşur uygulamasını yaptırırız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam teşekkürler. Aklıma yazdım :) Müsait bi gün görüşürüz inş. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen önce debriyajı değiştir :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen önce debriyajı değiştir :D

Değiştirdim hayırlısı ile sonunda ,araba ok gibi oldu hehe.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.