Jump to content

Mazda Club TR üyelerine Şubat ayı boyunca Evo'da %10 indirim

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sevgili Mazda Club TR üyeleri,

Sitemizin Evo Mazda ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde Şubat ayı boyunca Evo Mazda Servise giden üyelerimize ;

* Ücretsiz check-up yapılacak,

* Tüm parça ve işçiliklerde %10 indirim uygulanacaktır.

Bu indirimden faydalanabilmek için,  servisi ziyaret etmeden önce aşağıdaki linki kullanarak  Servis Müdürü Cem Canbolat'a isim ve araç bilgilerinizi içeren bir  özel mesaj atmanız yeterli olacaktır.

http://www.mazdaclubtr.com/index.php?action=pm;sa=send;u=171

Kampanyamızın sizlere faydalı olmasını temenni eder, hepinize kazasız sürüşler dileriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Evet sayın forum yöneticileri neden Ankara'daki servislerle iletişime geçip bizler içinde indirim sağlanmıyor...

zamanla anlar ve vazgeçersin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MeB Başayar zamanında buna benzer bir indirim sağladı sizlere ama bu şekilde duyurulmadı.

Tolga'nın Kia'nın başına geçmesi de bunda etken sanırım.

Burada biraz da kusur Ankara ve diğer şehirlerdeki bayi ve servislerde. Siteye çok ilgi göstermiyorlar.

Mesela Opan'a , Sevgi Hanım'a mail attım tek bir satır bile dönmedi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu aralar çok yoğunum ancak önümüzdeki 2-3 aylık süreçte Ankara'daki 3 servislede detaylı görüşme yaparak bir anlaşam sağlayacağım inşallah. Madem Ankara'ya moderatör olduk, birşeyler yapalım bari :)

Zaten hangi servis yardımcı olursa en başta kendim sürekli oranın müşterisi olacağım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

hehehe içime kro kaçmış clup yazmışım.  :2funny:  :2funny:

tamam mazdaclubistablue.com yapın

aman indirim falan istemiyoruz.siz devam edin körler sağarlar birbirini ağarlar  :2funny:  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul'dan oradaki servisler ile görüşmek zor olur Bırcı,  en fazla telefon ve mail trafiği ile olur ondan da ne kadar verim alınır bilinmez. Zaten bunlar yapılmış ve geçmişte belirli bir sonuç sağlanmış veya bazılarından hiç dönüş olmamış. Yüz yüze görüşmek her zaman daha iyidir ve daha iyi sonuçlar alırsınız. Ahmet zaten müsait zamanında 3 yer ile görüşme yapacağını söylemiş. Eğer buradaki gibi bir anlaşma yapabilir ise hem kendisi için faydalı olacak hemde site için güzel bir işe imza atmış olacak.

Darısı senin başına artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta şu ki bu servislerin sitede aktif olması lazım yoksa ben MazdaClubTR üyesiyim diye gidip indirim talep ederse bu nasıl ayrıştırılacak ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta şu ki bu servislerin sitede aktif olması lazım yoksa ben MazdaClubTR üyesiyim diye gidip indirim talep ederse bu nasıl ayrıştırılacak ?

Site üzerinden kullanıcı adı ile randevu alınıp o şekilde gidilebilir, dediğin gibi bunun içinde servis yetkililerinin forumu takip etmesi gerekir. Yada indirimden faydalanmak isteyenler bana ulaşır ben servise bilgi geçerim, artık yapacağım görüşmelerin sonucunda bir yol buluruz umarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...