clomen

ilk kaza :(

Bu konuda 53 ileti var

Salı sabahı Ankaranın %10 u gizli buzlanmadan kaza yaptı herhalde. Ben de 34 günlük guzunun ucundan azıcık aldırdım. Hakketen bu arabalar  nazara geliyor yani. Ön tampon gitti. Sağolsun eksper arkadaş değişim vermemiş. tamire gitti. iyi mi kötümü çözemedim ama. Izgara değişecek dediler . Perşembe-cuma teslim dediler. Gelgör ki ızgara haftaya perşembeye kaldı. Moralim altüst oldu. Zavallı guzu servis köşelerinde beklemekte boynu bükük. bende bir hafta daha bekliyeceğim :( :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gecmis olsun, sigorta sirketleri cok hasar yoksa degistirmiyorlar, izgara su siyah kisim degil mi siritan kisim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürlerr.

evet o sırıtkan kısım . bide 90. yılda biraz farklı. parlak .

sen dedin ya tamir olunca pek sağlıklı olmuyor diye . kafam ona takkın şimdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun..

amin. inşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eger tirnaklarda hasar yoksa problem degil, hasar sadece ufak kirik catlaksa eskisi gibi olur, izgara da degisecekmis, takma kafana o kadar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tırnakları bilmiyorum ama her iki ön çamurluktan tampon pörtlemişti :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar geçmiş olsun clomen . Hafta başı hatırlarsan Mazda opanda tanışmıştık.Ben pazarlık yapıyordum Mazda 3 için. O gün hatırlarsan % 4 zam geliyor dediler daha tık yok...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol. öle valla bende dedim %4 artacak diye ama mazda-tr de hala tık yok. sn ne yaptın alabildin mi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki haftaya işi bitireceğim ama Konya yolu ile değil.Touringde sıkıntı yok ama impresive bütçemi zorluyor o yüzden elimden geldiğince impresivede indirim yaptırmaya çalışıyorum. 1 hafta sonra iş değiştiriyorum yeni işe  başlıyacağım orda 7/24 araç verecekler o yüzden almasammı diyorum bazen ama şimdi aldım aldım yoksa bir daha böyle sıfır araç alamam. İlerde bu işyerinden çıkacak falan olsam bu seferde araçsız kalacağım ve büyük ihtimallede o zamanda şartlarım araç almaya müsait olmayacak zamanında fırsatım varken niye almadım ulen diyeceğim. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlısı diyelim fırsatlar iyiyse imkanlar dahilindeyse kaçırma :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

remzi abi geçmiş olsun sende bişey yok dimi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Remzi geçmiş olsun, moralini bozma hepimizin başına geliyor böyle ufak tefek aksilikler. Allah büyüğünden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar teşekkürler.

berkay bizde bişi yok hasar sadece maddi ve manevi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun,daha beterinden korusun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.