mozhan79

2011 Dizel Mazda3'ümü aldım

Bu konuda 97 ileti var

selamlar. perşembe günü mazda 3 dizel 115 ps aracımı Bursa İnallardan teslim aldım ... CC ve arka hoparlör yok bi tek benim ihtiyaç duyduğum özelliklerden. geriye kalan herşeyi çok güzel. yakıt bursa  ankara arasında değişik şeyler gösterdi ama takip ettiğim kadarıyla bir depo 960-985 arası gidecek.

ayrıca 5. vites 90 sbt hız gösterge 3,7, 6. vites hız 115 km de gösterge 4,6 gösterdi. CC olsa daha rahat ölçüm olur aslında.

çekiş durumu filan gayet yeterli, sonuçta RX değil ama yeterli... :)

motor sesi içeriye girmiyor demeyeyim yalan olur ama GIRGIRGIR giye citroen gibi de ötmüyor(ayar oluyorum o aracın sesine)... fakat sessiz denebilir. 

seçenekler arasında gezinen arkadaşlar için de söyleyeyim gezip tozmaya gerek yok bence, alın keyfinize bakın. bagajı, içi , konforu geniş bir araç...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vay bee bursadada dizel 3ümüz var artık yani.. Allah hayırlı uğurlu etsin tekerleklerini düz bastırsın  :nazar: .. çok güzel bir tercih.. inallar bursadaki en güvenilir ve kaliteli firma bence bir ara bende impressive için baya niyetlenmiştim ama olmadı. sağolsun aykut bey baya yardımcı olmuştu.. size sormak istediğim ne kadara malolduğu ve ekstra parça taktırıp taktırmadığınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kazasız belasız kullanın hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun güle güle kullan ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rx-8i sattın herhalde...

Hadi hayırlısı olsun, güle güle kullan...

hayır satmadım. satılır mı o araç yaaaaa.... nete koydum bi ara ama kıyamadım... zor satarım ben onu, onun yeri başka :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vay bee bursadada dizel 3ümüz var artık yani.. Allah hayırlı uğurlu etsin tekerleklerini düz bastırsın  :nazar: .. çok güzel bir tercih.. inallar bursadaki en güvenilir ve kaliteli firma bence bir ara bende impressive için baya niyetlenmiştim ama olmadı. sağolsun aykut bey baya yardımcı olmuştu.. size sormak istediğim ne kadara malolduğu ve ekstra parça taktırıp taktırmadığınız.

teşekkürler öncelikle. 47600'e maloldu. extra ben söylemedim ama inallar park sensörü takmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tüm iyi niyet dilekleri için de teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanırsınız inşallah  :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper bir ikileme olmuş... Şimdi daha tatlı olur rx i kullanmak.

başka bir araç sürünce rx'in tadı anlaşıldı :))) herneyse ama bu da güzelmiş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağolun arkadaşlar... güzel bir araç, allah isteyenlere nasip eder umarım :) şunu anladım , diğer araçlarım da mazda olacak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun yeni guzunuz, Allah kazasız belasız günlerde binmeyi nasip etsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun dizel mazda için değil ama rx 8 için darısı başıma:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, inşallah en kısa zamanda otomatikleri de çıkar :) Söyleye söyleye getirteceğimizi umuyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, inşallah en kısa zamanda otomatikleri de çıkar :) Söyleye söyleye getirteceğimizi umuyorum :D

Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun, 115 bg dizel motor deli gibi gider valla :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.