Jump to content

2011 Dizel Mazda3'ümü aldım

mozhan79
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamlar. perşembe günü mazda 3 dizel 115 ps aracımı Bursa İnallardan teslim aldım ... CC ve arka hoparlör yok bi tek benim ihtiyaç duyduğum özelliklerden. geriye kalan herşeyi çok güzel. yakıt bursa  ankara arasında değişik şeyler gösterdi ama takip ettiğim kadarıyla bir depo 960-985 arası gidecek.

ayrıca 5. vites 90 sbt hız gösterge 3,7, 6. vites hız 115 km de gösterge 4,6 gösterdi. CC olsa daha rahat ölçüm olur aslında.

çekiş durumu filan gayet yeterli, sonuçta RX değil ama yeterli... :)

motor sesi içeriye girmiyor demeyeyim yalan olur ama GIRGIRGIR giye citroen gibi de ötmüyor(ayar oluyorum o aracın sesine)... fakat sessiz denebilir. 

seçenekler arasında gezinen arkadaşlar için de söyleyeyim gezip tozmaya gerek yok bence, alın keyfinize bakın. bagajı, içi , konforu geniş bir araç...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Gökhan

7

• mozhan79

29

• esesmaniac

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

vay bee bursadada dizel 3ümüz var artık yani.. Allah hayırlı uğurlu etsin tekerleklerini düz bastırsın  :nazar: .. çok güzel bir tercih.. inallar bursadaki en güvenilir ve kaliteli firma bence bir ara bende impressive için baya niyetlenmiştim ama olmadı. sağolsun aykut bey baya yardımcı olmuştu.. size sormak istediğim ne kadara malolduğu ve ekstra parça taktırıp taktırmadığınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rx-8i sattın herhalde...

Hadi hayırlısı olsun, güle güle kullan...

hayır satmadım. satılır mı o araç yaaaaa.... nete koydum bi ara ama kıyamadım... zor satarım ben onu, onun yeri başka :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vay bee bursadada dizel 3ümüz var artık yani.. Allah hayırlı uğurlu etsin tekerleklerini düz bastırsın  :nazar: .. çok güzel bir tercih.. inallar bursadaki en güvenilir ve kaliteli firma bence bir ara bende impressive için baya niyetlenmiştim ama olmadı. sağolsun aykut bey baya yardımcı olmuştu.. size sormak istediğim ne kadara malolduğu ve ekstra parça taktırıp taktırmadığınız.

teşekkürler öncelikle. 47600'e maloldu. extra ben söylemedim ama inallar park sensörü takmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Süper bir ikileme olmuş... Şimdi daha tatlı olur rx i kullanmak.

başka bir araç sürünce rx'in tadı anlaşıldı :))) herneyse ama bu da güzelmiş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, inşallah en kısa zamanda otomatikleri de çıkar :) Söyleye söyleye getirteceğimizi umuyorum :D

Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...