Efebey

Limuzin Tadında Porsche

Porsche Kuzey Amerika’daki ve Çin’deki müşterilerin daha fazla arka diz mesafesi isteklerini karşılamak amacıyla Panamera’nın uzun dingil mesafesine sahip bir versiyonunu geliştiriyor.

tev6tdpa.jpg

Mevcut Panamera’daki 2920 mm dingil mesafesi 120 mm uzatılarak 3040 mm’ye çıkarılacak.

Karşılaştırmak gerekirse, Mercedes-Benz S sınıfının uzun dingil mesafeli versiyonu 3165 mm dingil mesafesine sahip. Araca eklenen uzunluğun tamamı daha uzun bir arka kapıya ve daha büyük arka kapı açıklığına ayrılacak. Böylece daha iyi arka koltuk erişimi sağlanarak Porsche’nin zayıf yönlerinden biri giderilmiş olacak.

Dört kapılı Porsche’nin uzatılmış versiyonunun 2012’de, mevcut standart dingil mesafeli modelin, planlanan makyajlı revizyonuyla aynı anda satışa sunulması planlanıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi Amerikalıları geçtim de Çinliler niye istemiş uzun şase. Zaten minicikler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Demekki patronlar Amerikalı orada :D

evet, çinliler önde amerikanlar arkada :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hergün okulun önünde görüyorum bu porşeden, ama daha uzunu çok hoş olmaz sanırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

limuzini bilmem ama normalini sarıyerde görmüştüm.arması olmasa dışarıdan 2.0 motor 4 kapılı aile aracı zannedilir :D hızlı aile arabası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araba ancak benim çenemi yorar...  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.