gokhan8562

Autogas Italy vs Lovato LPG arasında secim

Bu konuda 30 ileti var

Merhaba arkadaslar

Bu Meb basayarın taktıgı autogas ıtaly hakkında ne dusunuyorsunuz.1350tl fiyatı var .Beni dusunduren sonucta mazda servısı takıyor ondan sorun cıkartacagını sanmıyorum ama ömürü hakkında bilgim yok.

Diger secenegim ise arkadasım lavato marka lpg takıyor.1200tl ye takarım dedi.De daha önce mazdaya takmısmı tam olarak bilgim yok.Kararsız kaldım 1 hafta içinde de taktıracağım görüşlerinizi bekliyorum.

Princs,romana gibi markalar sorunsuz olacak ama 1900 tl gıbı bır rakam vermek ıstemıyorum lpg ye

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

başayarda lpg taktırdım gasitaly.

15000 km oldu tık yok ben memnunum ustalık önemli bu konuda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Simdi lovato takılıyor araca bakalım nasıl olacak meb ınkınden ıyı olacagını dusundum sonucta o markayı sadece meb takıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski kasa mazda3 te 55 bin km yeni mazda3 te 15bin km dir levatoyu sorunsuz kullanıyoruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sonuc olarak lovato taktım bende .sımdı sorunsuz biniriyorum .daha ilk depo yakıt bakalım ne olacak.

birde hb 3 de simit depo koyuldugunda o bölmeli tabla bosa cıkıyor ve duz tabla nın da yan taraflarının altı bos kalıyor ona nasıl bir çözüm buldunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne farkederr nasılsa gavur malı

Karar verelim arkadaşlar, Levato mu Lovato mu Lavato mu :D

lovato-logo.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5 lik sünger kalıbını oraya göre kestiniz mi işlem tamamdır.10 tl ye mal olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende gas italy taktırdım . 15bine geldi. yakışta gidişte hiç bir sorun yok ama servise uzak olmak sorun .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya piyasa hep zavoli brc atiker, bu itali/lovato nereden çıktı şimdi??? ben ne güzel brc'de kara kılmıştım, şimdi bi de bunlarımı araştırcaz????

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

taktırdım loavotu 1 hafta oldu sorun yok.Cekıste alt devırler daha ıyı benzınden ,önceki arabam da öyleydi.lpg düsük devirlerde torku arttırıyor galıba.ama yuksek devırlerde benzını bıraz aratıyor.

Sonuc sistem fiyatı :1100 tl

Bugun fulledim tekrar lpgyı  66tl tuttu 2,09 lt fiyatı  =339km

nasıl sizce

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet romanoyla tartarini de var siz söyleyince aklıma geldi ama niyeyse bilmiyorum aklıma gelen ilk 3 marka bunlar oluyor hep :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

taktırdım loavotu 1 hafta oldu sorun yok.Cekıste alt devırler daha ıyı benzınden ,önceki arabam da öyleydi.lpg düsük devirlerde torku arttırıyor galıba.ama yuksek devırlerde benzını bıraz aratıyor.

Sonuc sistem fiyatı :1100 tl

Bugun fulledim tekrar lpgyı  66tl tuttu 2,09 lt fiyatı  =339km

nasıl sizce

339 km şehir içi değil sanırım. 10 lt yakmış kabaca. gayet iyi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sehır ıcı rakamlar bu ben bıraz dikkat ederım surerken ondan heralde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sehır ıcı rakamlar bu ben bıraz dikkat ederım surerken ondan heralde.

hızlı ve dikkatli :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende Başayar'da Auto gasitalia lpg taktırdım. 1000 kmden biraz fazla yol yaptım araçda 5 kişi varken ve bagaj full doluyken biraz yokuş yukarı tatsız ama düz yolda sıkıntı yok. deneyip göreceğiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2005 toyotama 2006 senesinde lovato marka taktırmıştım.

çok memnundum hiç sıkıntı yaratmadı.

şimdi mazda 3üme yine lovato taktıracağım.

bildiğim kadarı ile lovato teknolojisini yenilemiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya piyasa hep zavoli brc atiker, bu itali/lovato nereden çıktı şimdi??? ben ne güzel brc'de kara kılmıştım, şimdi bi de bunlarımı araştırcaz????

lovato bilindik italyan markalardan birisi  ;) yeni aldığım mazda 3 aracıma da lovato taktırdım. eski aracımda da lovato vardı. sorunsuz biniyorum.  :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.