Jump to content

Hyundai’nin Yeni Steyşın Modeli

Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Şirket Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacağı i40’ın ilk fotoğraflarını ve ayrıntılarını açıkladı.

110218hyundai1hlarge.jpg

Hyundai’nin yeni i40’ı şirketin “yeni üstün kalite” lüksünü sunacak ilk otomobil olacak. Segmentteki çoğu otomobilden düşük fiyata satılacak araç, Audi seviyesinde kalite sunmayı vaat ediyor.

Otomobilin Cenevre’deki tanıtımından kısa süre sonra piyasaya çıkması, sedan modelinin satışının da yıl içinde başlaması bekleniyor.

Aracın benzersiz özellikleri arasında ısıtmalı ön ve arka koltuklar; ısıtmalı bir direksiyon simidi ve ön camdaki buğuyu otomatikman tespit edip temizleyen aktif bir buğu temizleme sistemi bulunuyor.

Güç seçenekleri arasında 1.7 litre dizel ve 1.6 litre benzinli motor seçenekleri bulunacak. Dizel motorlar 115 ve 136 bg gücünde, benzinli motor ise 140 bg gücünde olacak. Daha sonra 2 litre hacminde dizel ve benzinli motor seçenekleri de sunulacak.

i40 bir steyşın vagon varyant olarak Hyundai’nin Avrupa’da D segmentinde piyasaya çıkardığı ilk model olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai İ serisi ile oldukça iyi bir satış performansı yakaladı, sanırım bu model ile daha da güçlenmeyi hedefliyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Reklam kokan soylemler bunlar :D Gel sana safkan koreli verelim, kurtul o irticaci(!) arabadan :D

Has be Has Japon benim arabam, hemde eksik silindir yok tam 4 tane :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

erkek adam abese kullanmaz :D

Mustafa Gunes Mode :ON :P

Ben onu erkek adam renkli takım tutmaz diye biliyordum :D

Abs standart olmalı artık. Bizim Pejo panelvan ile dalmıştım bir keresinde hava yağmurluydu, neyse asıldım frene bir baktım pencerede arabanın arka tampon yanımda :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...