joys_eftelya

Motordan Gelen Kayış Sesi

arkadaşlar motordan bir sürtme sesi geliyor ama her zaman değil zaman zaman oluyor sanki bir kayış sürtünmesi gibi kesik kesik bazende gelmiyor hiç bir şey neden olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

V Kayışını bir ustaya kontrol ettirin. Araç 100.000'i geçmişse değiştirilmesi gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu aralar havalar yağışlı, malum türkiye şartları alınan vergiler nereye gidiyor belli değil ondan dolayı yollar berbat su birikiyor heryere; son zamanlarda su birikintilerine sert girdiyseniz veya derin bi birikintinin içinden geçtiyseniz kayış ıslandığından dolayı ses yapıyor olabilirmi ?...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla heşey olabilir bilmiyorum ama  her zaman yapmadığı içinde götürüp gösteremiyorum bi ustaya çünkü biliyorum ki oraya gittiğimde yapmayack

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla arkadaşın hangi şartta geldiğini anlamak imkansız okula giderken bir sabah oluyor örneeğin diğer sabah olmuyor.yol aynı şçfçr aynı araba aynı yani şartlar aynı ama ses gidiyo geliyo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.