kepelet

Lütfen yardım: Ruhsatta Rehin Yazısı

Merhaba. Kredi çekerek sıfır arabamı aldım. Ruhsatı aldıktan sonra emniyetin Rehin yazısını yazmayı unuttuğunu farkettik. Bunun benim için şans oldugu soylendi. sonradan bir arkadaşım bunun kredinin kapanmasında ya da araba devrinde sorun olacağını, aslında kayıtlarda rehinli olduğu ruhsata gecmemisinin ekstra sıkıntı olacağını soyledi.

Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşınızın dediği gibi aracınız kayıtlarda rehinlidir ama ruhsata işlenmemesi yeni bir uygulamaymış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşımın bana dediği kayıtta rehin olduğu. Ama yazılmaması bir hata uygulama değil. Düzelttirmem gerekebilirmiş.

özellikle banka kredisini kapatmak için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ruhsattada rehin görünmüyor bankamın bana söylediği ruhsatta yazmaması yeni bir uygulamaymış oyüzden bende üstüne düşmedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tesekkurler ben de yarın bankayı arayacagım. size de haber veririm net bir bilgi alırsam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bakalım sizin banka ne söyleyecek teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

artık yazmıyorlar galiba abiminkinde de yazmıyor rehin yazısı zaten problem rehini kaldırırken ruhsatı değiştirmek zorunda kalıyorsun bir sürü uğraş ve masraf artık sadece sistemden rehini kaldırmak yeterliymiş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:nea: büyük harf moderatör amca kızar  :jedi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birgün bankanın birini basıp bir güzel soyacağım. Rehin yazısını kaldırmak için kafalarına göre para istiyorlar. Üstelik yasal bir dayanakları da yok. Ödemezseniz kaldırmıyorlar. Ne yapmak lazım bilemedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çalışırken caps lock açık oluyo bir türlü alışamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.