Jump to content

Mazda 626 mercekli far yardımcı olunuz

M626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaslar mazda 626 '99 ıcın merceklı far bakıyorum ama var mı yok mu bı fıkır verırmısınız xenon far takılı arabamda ama ısıgı cok dagıtıyor yorumlarınızı beklıyorum

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

bende zenonlardan hiç memnun değildim.2 hafta önce falan çıkarttırdım.yerine "osram night breaker" taktırdım.şimdi süper.zenonlar kendini bile aydınlatmıyordu.uzunları kısa yerine kullanıyodum resmen.tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende zenonlardan hiç memnun değildim.2 hafta önce falan çıkarttırdım.yerine "osram night breaker" taktırdım.şimdi süper.zenonlar kendini bile aydınlatmıyordu.uzunları kısa yerine kullanıyodum resmen.tavsiye ederim.

Kesinlikle tavsiyem bu yönde benim de :) Benim araçta mercekli far olmasına rağmen çok sallandığı için ben de çıkartıp Night Breaker taktırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aydınlatma konusunda cok ıyıler ondan hıc bı problemım yokta ınsanlar ısıgı cok dagıttıgı ıcın kufur edıyolar genelde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

yani işte artık her ne sebeple değiştirmek istersen tavsiye ediyorum osramı :)

ya da insanları takmıyorum diyosan boşver  :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yani işte artık her ne sebeple değiştirmek istersen tavsiye ediyorum osramı :)

ya da insanları takmıyorum diyosan boşver  :egy:

merceklı far yoksa ben b secenegı olan ınsanları takmıyorum u secerım :egy::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...

merhaba,

osram night braker sadece farın içindeki kısalarlar değiştirmek yeterlimi yoksa başka röle falan bağlantı gerekiyormu zenon gibi. burda bi oto elektrikçiye sordum elinde o ampülden yokmuş. nasıl bişi olduğunuda bilmiyor adam. yukarıda sorduğum soruyu o bana sordu.

sadece ampülleri söküp değiştirmek yeterli mi ?.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet sadece değiştirmek yeterli. Ampul tipini doğru seçip takın. Standart halojen ampulden farkı yok görüntü ve montaj şekli olarak. Bulabilirseniz night breaker plus daha uzun ömürlüdür.

Merceksiz farda xenon kullanırken özellikle gidiş-geliş olan yollarda karşınızdaki sürücünün görüşünü neredeyse tamamen kestiğinizi, hem kendizi hem de diğer insanları tehlikeye attığınız unutmayın lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

H1, H4, H7,.. ampul tipleridir. Siz aracınızın kısa farları için bunlardan hangisi uyumlu araştırın ve ona göre seçin. Aksi halde monte edemezsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...