Jump to content

Mazda çıkma yedek parça Bursa

arifkonuk

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda 323 626 familia çıkma yedekleri bulunur koporta elektrik elektronik mekanik

Alko otomotiv

0224 215 81 30

0532 508 74 14

0541 361 19 20

alkootomotiv@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Merhabalar,

Bana Mazda Lantis için

1) Manifold vakum hortumu (fren merkezine giden)

2) Gaz potansiyometresi (TPS Sensörü)

3) Radyatör hortumunu motor bloğuna bağlayan deveboynu döküm parça lazım.

Bulunabilir ise fiyatları ile yazarsanız sevinirim,kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alko otomotiv bursa, parça almıştım sizden daha önce memnun kaldım. ama bi durum var lütfen bi kaç değişik bankada da hesap açın parça isteyen masrafsız istediği bankadan havale yapabilsin, tek banka yeterli olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

arkadaşım bende 99 model mazda 323 hb var.

aracın üstünde iki sağda ikide solda olmak üzere tavan bagaj çıtası takmak için yerler var bunlardan ikisinin kapakları yok. bu konuda bana yardımcı olabilirmisin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elimde yok araştırmasını yapayım ama isterseniz servisede sorabiirsiniz fazla pahalı olacağını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

elimde kia yok ama ne lazım aracına söyle arkadaşlara bi sorayım yani yardımcı olmaya çalışırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynıları bana da lazım ama bana sadece sol cam çıtası lazım far içleri ile birlikte birde teyp altında ki goz yok benden once ne yaptılarsa artık onu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

far çerçeveleri var ön bakalitleri hala araştırıyorum bulgaristanada baktırdım ordada bulamadılar 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

far çerçeveleri var ön bakalitleri hala araştırıyorum bulgaristanada baktırdım ordada bulamadılar 

Ben de İstanbul'dan cam kenar çıtalarını ayarladım gibi birşey. Far çerçevelerine kaç para istiyorsun?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arif. Bana 323 Hb için ön cam yan çıtaları ve far çerçeveleri (plastik) lazım. Bulabilir misin?

esasında baya parça lazım ama ilk aklıma gelenler 2006 cerato hb için sağ arka stop - sağ kapı aydınlatmasının plastik camı - direksiyon göbeği hava yastığının açılmasından dolayı yırtıldı üstündeki kia logolu kısım lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Arif, parayı hesabınıza yatırdım seninle konuştuktan hemen sonra. İnşallah sen de parçaları kargoya yetiştirmişsindir.

EDİT: Tamam Arif, az önce kargo geldi. Çerçeveleri teslim aldım. Teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

malzemelerde sorun yok dimi abi elimdekilerin en temizlerini gönderdim

Hayır yok Arif.

Teşekkürler tekrar :)

arif bir dahakine hesabini ver, mustafa abiye yollayacaklarini en dandiginden yollaman icin sana havale gececegim :D ozellikle motor performans parcasi isterse :D

Ben sana boşuna "kımıl zararlısı" demiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...