kepelet

Mazda 50bin aracı geri çağırıyor

Japon otomotiv firması, Mazda-6 modelinin benzin deposunun sarı keseli örümcekleri çektiğini söyledi.

bizde sarı keseli örümcek yoktur herhalde, sorunda yok o zaman :)

ama haber komikmiş gerçek ise eğer.

tabi böyle bir haber olsaydı site yönetimi Mazda bültene ulaşabildiğinden bahsetmişti gazetelerden önce haberimiz olurdu diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bundanda Mazdanın ne kadar çevre dostu araçlar yaptığı sonucu çıkıyor. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haber Mazda6 , araç Mazda 626 . Doğru düzgün bir basın açıklaması gelene kadar ihtiyatla yaklaşıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O iyi gene, geçenlerde Cine 5 te bir programda Mazdanın yeni modellerinden bahsederken tombaklardan göstermişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sarıya felan gerek yok benim arabayı yakında normal örümcekler bağlayacak yatmaktan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese iyi günler, bugün milliyette okudugum bir haberi paylaşmak istiyorum

http://ekonomi.milliyet.com.tr/mazda-yi-orumcek-sardi-50-bin-arac-cagriliyor/ekonomi/ekonomidetay/04.03.2011/1359934/default.htm

haber linki burada , habere göre mazda 6 lar geri cagırılıyormus benzin depolarına örümcekler yuva yaptıgı için, inşallah bu sorun mazda 3 lerde görülmez yada basına gelen oldumu???? Bir fikri olan var mı bu konuyla ilgili...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 lerde olurmu acaba

1. Haberin doğruluk payı tartışılır.

2. Haber doğru olsa dahi hangi ülke ve modeller için geçerli olduğu belli

3. Ayrıca bahsi geçen tür örümcekler ülkemizde yaşamıyor sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 lerde olurmu acaba

Olsaydı duyurulurdu bence. Sonuçta Mazda 6 da bunu keşfeden 3 tede bulurdu. Yada takipte kalıp böyle bir şeyin çıkıp çıkmayacağına bakmak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3. Ayrıca bahsi geçen tür örümcekler ülkemizde yaşamıyor sanırım :)

şimdi göç ederler onlar ülkemize,  hatta sarı keseli örümcek gribi bile çıkar ben size söyleyeyim :D :D

ama adam açıklamış, neden sadece bu modellerde henüz çözemedik :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Suçlu bu ;

mazda-recall-yellow-sac-spiders-2011.jpg

Etkilenen araçlar ise 2.5 Lt motora sahip Nisan 2008 ile Şubat 2010 arasında üretilen modeller. Kısacası bizimle bir alakası yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Suçlu bu ;

mazda-recall-yellow-sac-spiders-2011.jpg

Etkilenen araçlar ise 2.5 Lt motora sahip Nisan 2008 ile Şubat 2010 arasında üretilen modeller. Kısacası bizimle bir alakası yok :)

sevimli bişey :)  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evde de beslemek lazım bundan

ileri de lazım olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben örùmcek oluym bende mazdaya yuva yaparim bu örùmcek isinide biliyo 2.5den assagisina yuva yapmiyo :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu böcük mentos reklamında adamı duvardan duvar vuran böcük değil mi? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence geri çağırma sebeplerinin en güzeli. Fazla çevre dostu olmuş artık bu da. İnsan hariç herkes yuva yapacak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.