Jump to content

spoiler almak istiyoruum yardım

joys_eftelya
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben 2011 hb 90.yıl aracımın fabrikasyon spoilerini çıkarttırıp mps spoiler taktırdım,eğer sizin aracın kasasına uyuyorsa çok uygun fiyattan verebilirim size.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım altta resim var ama göremedim bilmiyorum ki olurmu bnm ki 2005 dcnamic hb kırmızı bunu bir bilene danışmak lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım altta resim var ama göremedim bilmiyorum ki olurmu bnm ki 2005 dcnamic hb kırmızı bunu bir bilene danışmak lazım

http://www.mazda-tr.com/owning_mazda/accessories/

Siteden mazda 3'ü tıkla şubat 2006 ya kadar olanı tıkla tekrar dış görünümden spoilere bak,ben baktım bence olur.Ama tabi bir servise arayıp sormak lazım sen yarın bir ara sor istersen bende sorarım gerçi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam eğer 2006 öncesi ise olur

Bencede kesin eminim olur.Spoiler sıfırdan farksız araç daha 500 km deyken servise komple çıkarttırıp aparatları ile beraber (spoiler stop lambası iç bagaj plastiği somunları vs vs) kutusuna kaldırttım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

serkan kardeş bu havada kalan değil demi yani kapurtaya bitişik olandan mı bahsediyoruz .bana gösterdiğiniz mazda sitesinde sanki bi bitişik birde havada yani kabortaya tavana bitişik olmayan var.ve ne kadara verirsiniz yani fiyat olarak ne düşünüyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

serkan kardeş bu havada kalan değil demi yani kapurtaya bitişik olandan mı bahsediyoruz .bana gösterdiğiniz mazda sitesinde sanki bi bitişik birde havada yani kabortaya tavana bitişik olmayan var.ve ne kadara verirsiniz yani fiyat olarak ne düşünüyorsunuz

Hayır kaportaya bitişik olan (zaten havada olan fabrikasyon değil) üzerindede gelen bu zaten.Fiyat olarak fabrikasyon olan havada durandan daha pahalı servise sorabilirsin.Spoilerin sana verebileceğim minumum fiyat 250 liradır.Servisten almaya kalkarsan 850 civarı sorabilirsin.Zaten benim spoilerde sıfır aparatları eksiksiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam kardeş ben pazartesi servisi bi arayayım bu boya işini falan da bi sorayım sana yazarım gene.senin araba kırmızı değil değğilmi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam kardeş ben pazartesi servisi bi arayayım bu boya işini falan da bi sorayım sana yazarım gene.senin araba kırmızı değil değğilmi

Spoiler mavi boyatman gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni kasa mazda3 HB spoileri malesef eski kasalara olmaz...

eski kasa spoileri bende yan sanayi var. yeni kasa HB standart ve MPS spoyleri de var. isterseniz pm veya mail atın pazartesi bi fiyatına bakayım...

srkn arkadaşım siz de eski spoylerinizi sakın atayım demeyin, çünkü montaj hatasından dolayı 20.000km sonra ses yapmaya başlayacak MPS Spoyleri ve kafanız atıp eskisini taktıracaksınız geriye...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

okan abi gene hızır gibi yetiştin valla bi  baksana fiyata o zaman serkanın ki olmazsa.bide tavandaki bagaj kapağı bakacaktın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

okan abi gene hızır gibi yetiştin valla bi  baksana fiyata o zaman serkanın ki olmazsa.bide tavandaki bagaj kapağı bakacaktın

kızak kapakları bugün geldi bolca. pazartesi göndereyim. spoylere de pazartesi bakayım. orjinali biraz pahalıydı. yan sanayisi vardı en son, satmadıysak bi yerlere bakayım pazartesi...

iyi geceler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam abi bi bak o zaman sana zahmet eğer uygunsa 2 sini bir değilse sadece kızak kapağını bi şekilde halledelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam abi bi bak o zaman sana zahmet eğer uygunsa 2 sini bir değilse sadece kızak kapağını bi şekilde halledelim

ok ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni kasa mazda3 HB spoileri malesef eski kasalara olmaz...

eski kasa spoileri bende yan sanayi var. yeni kasa HB standart ve MPS spoyleri de var. isterseniz pm veya mail atın pazartesi bi fiyatına bakayım...

srkn arkadaşım siz de eski spoylerinizi sakın atayım demeyin, çünkü montaj hatasından dolayı 20.000km sonra ses yapmaya başlayacak MPS Spoyleri ve kafanız atıp eskisini taktıracaksınız geriye...

Nasıl bir montaj hatası okan biraz daha açarsan konuyu sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl bir montaj hatası okan biraz daha açarsan konuyu sevinirim.

abi açmayayım. olmadan nasıl bildin derler serviste...

çukurlardan geçtikçe arka amortisörlerden birisi patlakmış gibi sen çıkarabilir. halbuki spoylerden geliyor olacak ses. tabi bu anlattıklarım mutlaka başınıza gelecek diye birşey yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada spoyler stoklarımızda var. yan sanayi ancak aynı şekilde ürün. astarlı boyaya hazır,

bugün kargolanabilir...

212+KDV

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...