vedatLANTIS

İşte bizim hikayemiz

Bu konuda 37 ileti var

hikayemiz 2004 mart da basladi.her resim 1 seneyi anlatiyor.2007 bitmis haali ise 1 hafta sonra(insallah).

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan ama kısa bir hikaye olmuş daha detaylı olsun isterdik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

haklısın kısa oldu ama hikaye daha bitmedi.1 hafta sonra aldığımda kısmetse ayrıntıları ile anlatıcam.bu sadece sinemalarda ki pek yakında fragmanı gibi düşündüm:))))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son fotorafın bitmiş halini merek ediyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iste hikayenin tamami

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper Vedat cimenler ağlamış  :nazar: birşey dikkatimi çekti arka kapılar iptalmi oldu  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok sadece kapi kollarini iptal ettim.zaten arkaya kimseyi almiyorum.bagajim olmadigi icin canta falan koymaya yariyor.eger fazla yukum olursada gidecegim yere kargoyla gönderip sonra gittigimde teslim aliyorum:)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tesekkür ederim.bu arada benim ustaya ihtiyaci olan olursa haber verin guzel fiyatlar yaptiririm.ama dikkat manyak guzel isciligi var ama eline dustun mu kurtulus yok.abi bunuda yapalim buda olsun diye bir giriyor damardan ve direk bagliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya yukarlarda bir yerdede bahsettim aslında uğrayıp bir tanışmak istiyorum ama senin dediğin gibi başıma iş alırım büyük ihtimal,majbiel ve ön arka etek düşünüyorum yapar bu usta zannedersem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş Vedat güle güle kullan.Emeğine değmiş. :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya yukarlarda bir yerdede bahsettim aslında uğrayıp bir tanışmak istiyorum ama senin dediğin gibi başıma iş alırım büyük ihtimal,majbiel ve ön arka etek düşünüyorum yapar bu usta zannedersem

valla yapar hemde 1 numara cikarir.istersen bi ugra.ben ararim guzel biseler yapar.en azindan fiyat alirsin ve kafada canlandirirsin.ona görede karar verirsin.zaten atalarimizin bir sözü var.arabaya akacak para cebde durmaz:)))))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.