Jump to content

İşte bizim hikayemiz

vedatLANTIS
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hikayemiz 2004 mart da basladi.her resim 1 seneyi anlatiyor.2007 bitmis haali ise 1 hafta sonra(insallah).

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısın kısa oldu ama hikaye daha bitmedi.1 hafta sonra aldığımda kısmetse ayrıntıları ile anlatıcam.bu sadece sinemalarda ki pek yakında fragmanı gibi düşündüm:))))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

yok sadece kapi kollarini iptal ettim.zaten arkaya kimseyi almiyorum.bagajim olmadigi icin canta falan koymaya yariyor.eger fazla yukum olursada gidecegim yere kargoyla gönderip sonra gittigimde teslim aliyorum:)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tesekkür ederim.bu arada benim ustaya ihtiyaci olan olursa haber verin guzel fiyatlar yaptiririm.ama dikkat manyak guzel isciligi var ama eline dustun mu kurtulus yok.abi bunuda yapalim buda olsun diye bir giriyor damardan ve direk bagliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya yukarlarda bir yerdede bahsettim aslında uğrayıp bir tanışmak istiyorum ama senin dediğin gibi başıma iş alırım büyük ihtimal,majbiel ve ön arka etek düşünüyorum yapar bu usta zannedersem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya yukarlarda bir yerdede bahsettim aslında uğrayıp bir tanışmak istiyorum ama senin dediğin gibi başıma iş alırım büyük ihtimal,majbiel ve ön arka etek düşünüyorum yapar bu usta zannedersem

valla yapar hemde 1 numara cikarir.istersen bi ugra.ben ararim guzel biseler yapar.en azindan fiyat alirsin ve kafada canlandirirsin.ona görede karar verirsin.zaten atalarimizin bir sözü var.arabaya akacak para cebde durmaz:)))))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...