selimmiles

2010 Mazda3 için yan cam yağmurluk / vizör

Bu konuda 36 ileti var

MErhaba Arkadaşlar

uzun zaman oldu... Beni unutmadınız umarım :)  selimin Mavisi

Mazda 3 HB için kapılara rüzgar yağmurluk oluyor onlardan nerede bulabilirim. Honda Civic'lerde görmeye başladım fakat Mazda 3 için bulamadım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

MErhaba Arkadaşlar

uzun zaman oldu... Beni unutmadınız umarım :)  selimin Mavisi

Mazda 3 HB için kapılara rüzgar yağmurluk oluyor onlardan nerede bulabilirim. Honda Civic'lerde görmeye başladım fakat Mazda 3 için bulamadım..

henüz aksesuar listesinde yok. ama ebay de görmüştüm ancak oralardan alınabilir.

[smg id=6326]

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/10-11-Mazda3-5dr-Hatch-Tinted-Side-Window-Rain-Visors-/180633425032?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2010%7CMake%3AMazda%7CModel%3A3&hash=item2a0e975488

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

spor yan aynalarla birlikte yaptığım en güzel hareketlerdendi bu window visor denen zımbırtıları almak, tavsiye ederim.. taksiye benzer yapma etme diyenler olacaktır, dinlemeyin bulursanız alın derim.. yalnız yan sanayi olanlar değil orjinal olup üzerinde mazda yazan ve japonya'dan gönderilenleri tercih edin.. eve gidince bakayım fotoları olacaktı bende..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçen ebayde bulmuştum iki tip var biri normal biride mugen style diye geçiyo

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Mazda-3-2010-Window-Visors-4dr-5dr-HB-/260470755833?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3ca54451f9#ht_3978wt_1165

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250687135697&viewitem=#ht_5719wt_552

mugen style bence daha güzel duruyo ve fiyatı da daha uygun sipariş verirsen +1 kargo ücretine ortak olurum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Mugen style olanı güzel. Ama yine de Civic'lerinki gibi güzel değil..

ön tampon altı parçası güzel de, koskocaman anasını satayım nasıl gelecek :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Mugen style olanı güzel. Ama yine de Civic'lerinki gibi güzel değil..

honda'nınkiler çok düşük, camın yarısına kadar iniyorlar neredeyse :)

Taksiye benzer, yapma etme...:D

diyenler olacağını söylemiştim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kriko lazım bir tane oraya, bir de basınçlı su makinesi ucuzlardan

arabaları yıkarız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön tampon altı parçası güzel de, koskocaman anasını satayım nasıl gelecek :D :D

bi de bizim kasaya tam olur mu acaba o parça???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onur sen hangi parçayı diyosun bilmiyorum ama Savaş Abi'nin dediği parça zaten bizim kasa için..

ben şu ürünü kastetmiştim;

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/10-11-Mazda-3-Sedan-Hatch-MZ-Poly-Urethane-Front-Lip-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZMakeQ3aMazdaQ7cModelQ3a3QQhashZitem588ceaff22QQitemZ380321333026QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_4832wt_1165

uyar mı diye sormamın sebebi; bu yabancı versiyonlarında bazı yapısal farklılıklar oluyor ya acaba öyle bi durum varsa diye sordum ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben pek beğenmedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

imageshack fotoları gümbürtüye gittiğinden, kurbağalar arasından bir bunu denk getirebildim.. tee 2-3 sene öncesine gittim bunu bulabilmek için idare edin ;D

2ih032p.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bugün keşke olsaydı dedim, sigara içmememe rağmen yağmurlu havada camı aralayabilmek iyi oluyor :) sipariş verecek arkadaşlara duyrulur: kargo ücretini paylaşmak için beklemedeyim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha önce verdiğim linklerde ki, mugen olan bence hem daha güzel hem de fiyatı daha uygun ama kargo ücretinden dolayı astarı yüzünden pahalı dediğimiz olaya geliyor... :( çin'de tanıdığı olan yok mu ya :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha önce verdiğim linklerde ki, mugen olan bence hem daha güzel hem de fiyatı daha uygun ama kargo ücretinden dolayı astarı yüzünden pahalı dediğimiz olaya geliyor... :( çin'de tanıdığı olan yok mu ya :D

Yunus :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

off neler lazım neler :D yardımcı olacak birileri lazım tabii :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alacağınız zaman söyleyin honda tipinden bende alırım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.