Jump to content

2010 Mazda3 için yan cam yağmurluk / vizör

selimmiles
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

MErhaba Arkadaşlar

uzun zaman oldu... Beni unutmadınız umarım :)  selimin Mavisi

Mazda 3 HB için kapılara rüzgar yağmurluk oluyor onlardan nerede bulabilirim. Honda Civic'lerde görmeye başladım fakat Mazda 3 için bulamadım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MErhaba Arkadaşlar

uzun zaman oldu... Beni unutmadınız umarım :)  selimin Mavisi

Mazda 3 HB için kapılara rüzgar yağmurluk oluyor onlardan nerede bulabilirim. Honda Civic'lerde görmeye başladım fakat Mazda 3 için bulamadım..

henüz aksesuar listesinde yok. ama ebay de görmüştüm ancak oralardan alınabilir.

[smg id=6326]

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/10-11-Mazda3-5dr-Hatch-Tinted-Side-Window-Rain-Visors-/180633425032?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2010%7CMake%3AMazda%7CModel%3A3&hash=item2a0e975488

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

spor yan aynalarla birlikte yaptığım en güzel hareketlerdendi bu window visor denen zımbırtıları almak, tavsiye ederim.. taksiye benzer yapma etme diyenler olacaktır, dinlemeyin bulursanız alın derim.. yalnız yan sanayi olanlar değil orjinal olup üzerinde mazda yazan ve japonya'dan gönderilenleri tercih edin.. eve gidince bakayım fotoları olacaktı bende..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen ebayde bulmuştum iki tip var biri normal biride mugen style diye geçiyo

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Mazda-3-2010-Window-Visors-4dr-5dr-HB-/260470755833?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3ca54451f9#ht_3978wt_1165

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250687135697&viewitem=#ht_5719wt_552

mugen style bence daha güzel duruyo ve fiyatı da daha uygun sipariş verirsen +1 kargo ücretine ortak olurum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Mugen style olanı güzel. Ama yine de Civic'lerinki gibi güzel değil..

ön tampon altı parçası güzel de, koskocaman anasını satayım nasıl gelecek :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Mugen style olanı güzel. Ama yine de Civic'lerinki gibi güzel değil..

honda'nınkiler çok düşük, camın yarısına kadar iniyorlar neredeyse :)

Taksiye benzer, yapma etme...:D

diyenler olacağını söylemiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ön tampon altı parçası güzel de, koskocaman anasını satayım nasıl gelecek :D :D

bi de bizim kasaya tam olur mu acaba o parça???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur sen hangi parçayı diyosun bilmiyorum ama Savaş Abi'nin dediği parça zaten bizim kasa için..

ben şu ürünü kastetmiştim;

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/10-11-Mazda-3-Sedan-Hatch-MZ-Poly-Urethane-Front-Lip-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZMakeQ3aMazdaQ7cModelQ3a3QQhashZitem588ceaff22QQitemZ380321333026QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_4832wt_1165

uyar mı diye sormamın sebebi; bu yabancı versiyonlarında bazı yapısal farklılıklar oluyor ya acaba öyle bi durum varsa diye sordum ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

imageshack fotoları gümbürtüye gittiğinden, kurbağalar arasından bir bunu denk getirebildim.. tee 2-3 sene öncesine gittim bunu bulabilmek için idare edin ;D

2ih032p.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün keşke olsaydı dedim, sigara içmememe rağmen yağmurlu havada camı aralayabilmek iyi oluyor :) sipariş verecek arkadaşlara duyrulur: kargo ücretini paylaşmak için beklemedeyim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Daha önce verdiğim linklerde ki, mugen olan bence hem daha güzel hem de fiyatı daha uygun ama kargo ücretinden dolayı astarı yüzünden pahalı dediğimiz olaya geliyor... :( çin'de tanıdığı olan yok mu ya :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce verdiğim linklerde ki, mugen olan bence hem daha güzel hem de fiyatı daha uygun ama kargo ücretinden dolayı astarı yüzünden pahalı dediğimiz olaya geliyor... :( çin'de tanıdığı olan yok mu ya :D

Yunus :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...