Jump to content

2. Nesil Mazda3 Gündüz Farı

honuuu
 Paylaş

2.Nesil Mazda 3'te sis farlarının altındaki boşluklara gündüz farı (led)vuygulaması güzel olur mu?  

127 oy

1. 1. 2.Nesil Mazda 3'te sis farlarının altındaki boşluklara gündüz farı (led)vuygulaması güzel olur mu?

• Evet
      89
    • Hayır
      21

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gündüz farı denilen şu ledlerden taktırmayı düşünen arkadaşlar vardı sanırım ben de taktırmayı düşünüyorum ama ledden lede çok farkediyor görüntü. Bir de internetteki bazı ledlerin fiyatları uçmuş gidiyor yaptırıp resimlerini ve fikirlerini paylaşabiliecek birileri varsa süper olur.

MGalleryItem.php?id=6362

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen bari yapma abi :D

yaptım bile valla :D

ya ben sis farlarının altındaki boşluklara takmak istiyorum. daha önceden yapan bi kaç arkadaş vardı biliyorum ama bulamadım sitede, burdan sesleneyim dedim cevap vermiyolar maalesef... :D

Önce gündüz farının ne olduğunu öğrenmemiz lazım :D

admin böyle yaparsa cemaat ne yapar bilmiyorum artık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

admin böyle yaparsa cemaat ne yapar bilmiyorum artık...

Bilmiyorum ama yalan mı söyliyim ama admin senin  bulamadım dediğin  konuyu şıp diye buldu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum ama yalan mı söyliyim ama admin senin  bulamadım dediğin  konuyu şıp diye buldu :D

bunu bende buldum ama bu arkadaş yaptığı modu angel sanarak yapmış alacağım fikrin istediğim kadar emin bi kaynaktan ve beni tatmin etmeyecek şekilde olacağını düşündüğüm için danışmadım. yoksa o led şeritlerin beyazından bende bagaja çekmiştim onun pek olayı yok. orjinalinde bu olay baya teferruatlı, parklar açıkken parlak yanıyor, kısalar açıkken daha az parlak yanıyor felan (yanlış hatırlamıyorsam)... bu şekilde yapmış birini de bulursan süper olur be adminim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gündüz farı yerine kara şimşek ışığını tercih ederim :D

Yapmıştım. Yine yaparım :D

abi bunu bide böyle sağa sola kayan şekilde yapsan tam olurmuş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu anlattığın şekilde yapmış biri yok benim bildiğim bu forumda :)

ya bi kaç resim görmüştüm,benim gibi bi arkadaş sormuştu buraya led taksak nasıl olur diye sonra da adını hatırlamıyorum eksi kasa siyah m3'ü olan yurtdışından bi arkadaş paylaşmıştı resmini sonra yaptırdımı yaptırmadımı akıbetini bilmiyorum soran arkadaşın. başlığı da bulamadım muhtemelen alakasız bi konunun altında goygoy yaparken geçmişti yine muhabbet :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ahanda buldum;

[smg id=6362]

bundan yapmak istiyorum ama nasıl led takmak lazım buraya, bildiğimiz şerit ledler çok çakma duruyor bence...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim nacizane fikrim bu ledler araçlarda sırıtyor emanet gibi duruyor hiç bir tamamlayıcığı yok gibi geliyor bana :)

ya ama sis farlarının altındaki boşluklar sanki tam bu iş için bırakılmış gibi :) bi de resimdeki gibi fena durmuyor sanki, sence nasıl ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Audi vs. yeni Alman arabalarında olan şeyden sözediyorsan, bence iğrenç bir şey, zevk meselesi tabii..

yapma selman abi ya iğrenç dedin ya bi anda soğuttun valla :D ama hala takasım var :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...