Jump to content

Mazda 3 DSC Işığı Yanık Kaldı

emreir02
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar;

Arabayı çalıştırdığımda göstergelerin orada çıkan savrulma işareti olan o sarı ikac ısıgı yanık kaldı bir süre o şekilde devam ettim sönmedi, aracı kapatıp tekrar calıstırdıktan sonra söndü, ciddi sorunmudur yoksa önemsizmidir bilgisi olan varmı acaba....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arada böyle olabilir, sıkıntı değil, devamlı bir yanma söz konusu olursa sıkıntı demektir...

aynen, aracı stop edip çalıştırdıktan sonra sönmezse önemlidir. buna geçici arıza deniyor. illa ne olduğunu merak ediyorsanız serviste mds e bağlatın. geçici arızaları sorun, araç onu yazıyor birkenara. ordan bakıp söyleyebilirler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

aynen, aracı stop edip çalıştırdıktan sonra sönmezse önemlidir. buna geçici arıza deniyor. illa ne olduğunu merak ediyorsanız serviste mds e bağlatın. geçici arızaları sorun, araç onu yazıyor birkenara. ordan bakıp söyleyebilirler...

Okan Bey bugun cok katli otoparktan cikarken ayni durum benim aracimda da meydana geldi , DSC isigi belli bir sure yanik kaldi sonra acma kapama tusuna bastim , ilk once tepki vermedi sonra kapandi , DSC yi denedim calismasinda bir sikinti gorunmuyor ama tabi kafami bulandirdi bu durumla ilgili sizin servisinize herhangi bir sikayet geldimi acaba ? Onemli bir sorun olabilir mi ? Sizin teknik bilgilerinize guvendigimden sormak istedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan Bey bugun cok katli otoparktan cikarken ayni durum benim aracimda da meydana geldi , DSC isigi belli bir sure yanik kaldi sonra acma kapama tusuna bastim , ilk once tepki vermedi sonra kapandi , DSC yi denedim calismasinda bir sikinti gorunmuyor ama tabi kafami bulandirdi bu durumla ilgili sizin servisinize herhangi bir sikayet geldimi acaba ? Onemli bir sorun olabilir mi ? Sizin teknik bilgilerinize guvendigimden sormak istedim

Söndüyse problem yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dsc testini nasıl yapıyorsun ben beceremedim bir turlu

on tekerlekler hafif bir patinaja dusse bile hemen devreye giriyor , konsolda isigi yanip sonuyor bir dene istersen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...