Jump to content

2010 ve Üstü Mazda3 MP3 / CD Çalar Hakkında

Serdar Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar aracımı yeni aldım kafama takılan bir soru var mp3 çalarken ufak ekranda şarkı isimleri yazmıyor sadece cd 1,2,3... gibi numaralar yazıyor yandaki bilgi ekranında ise bazı şarkıların isimleri yazıyor.Mp 3 çalışma prensibi hakkında bilgisi olan arkadaşım varsa yardımcı olabilirmi.

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilgi ekranında o anda çalınan parçanın bilgileri görünüyor küçük ekranda ise yanlış hatırlıyor olabilirim text tuşuna basarak parça ismini görebilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mp3 de text tuşuna basınca no name no artist gibi yazılar çıkıyor mp3 çekiim formatlarından olabilirmi yada bu özellikler bir yerden açılıyor mu örneğin no name yazıyor bunu on off gibi konumlandırabiliyormuyuz?Disp tuşunu denemedim sabah birde onu deneyim,Yarın bir aux kablo ve 50 tl lik basit bir mp3 player alıp müziklerimi ona atmak istiyorum.Siz denedinizmi hiç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

denemek için cep telefonu ve mp3 player bağladım başarılı hatta cep telefonunu mikrofonlu bir kabloyla bağlarsanız araç kiti gibide oluyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

denemek için cep telefonu ve mp3 player bağladım başarılı hatta cep telefonunu mikrofonlu bir kabloyla bağlarsanız araç kiti gibide oluyor :)

nasıl yani ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın kitabına bakım, çok detaylı bir şekilde radyo üzerindeki tuşların ne işe yaradığını yazıyor oarada. dediğin değiştirelebiliyor ama şimdi bende hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl yani ???

cep telefonu kulaklıklarının 2 parçalı olanlardan mikrofondan sonraki kulaklık kısmını çıkarıp çift taraflı erkek jackla aux a bağlayınca ses araçtan geliyor konuşmayıda mikrofon kısmından halledince kabaca araç kiti oluyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

merabalar..........2011 mazda 3 impressive de cd yükleme işlemi nasıl yapılıyor yardımcı olursanız çok sewinirim kullanma kılavuzunda yapmaya calıştım işe yaramadı ilk cd yi koyuyorum direk onu calmaya baslıyor load tuşuna basılı tutunca bi ses gelmesi gerekiyormuş ama bu ses gelmiyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracınız tekli CD çalar olduğu için başka CD koyamazsınız. ikinciyi birşekilde koymaya çalışırsanız mekanizmaya zarar verebilirsiniz.

Eski kasa mazda3lerde 6lı CD changer vardı ancak yenilerde, tekli CD çalar MP3 desteklidir. Diğer ülkelerde bazı modellerde 6lı CD changer olduğu için kullanma kılavuzunda yer alabilir. ancak Türkiye'de ki modellerde (MPS hariç) 6lı CD changer yoktur.

Syglr...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar orjinal teybde, mp3 cdsinin içindeki klasörleri liste şeklinde yol bilgisayarı ekranında gösterme özelliği var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar orjinal teybde, mp3 cdsinin içindeki klasörleri liste şeklinde yol bilgisayarı ekranında gösterme özelliği var mı?

yok

:) sadece çalan parçayı ( onunda albüm bilgileri girilmiş ise) gösterir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok

:) sadece çalan parçayı ( onunda albüm bilgileri girilmiş ise) gösterir

Hmm ben de bulamamıştım zaten... :) Evet mp3'lerimin bilgileri doğru ve eksiksizdir, yıllardır öyle bir takıntım var  :D. Çalan şarkı bilgilerini hem yol bilgisayarında hem de küçük ekranda gösteriyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hmm ben de bulamamıştım zaten... :) Evet mp3'lerimin bilgileri doğru ve eksiksizdir, yıllardır öyle bir takıntım var  :D. Çalan şarkı bilgilerini hem yol bilgisayarında hem de küçük ekranda gösteriyor...

doğru, bilgiler eksik değil ise iki ekranda da gösterir. Onun haricinde hiç bir şey yapılmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...

Arkadaşlar, radyoda ses sisteminin ortasındaki büyük düğmeyi çevirdiğinizde sizde de FM 0.5 yerine 1er mi atlıyor ?

Bendeki Pioneer setde; bu atlama seviyesinin ayarı var genel ayarların içinde... Bi kurcalayın mutlaka olması lazım diye tahmin ediyorum...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...