fatih25ant

Antalya'da Mazda Ustası

Selam arkadaşlar Antalyada tanıdığınız yada duyduğunuz yetkili servis dışında iyi bir mazda ustası varmıdır varsa burada benimle paylaşırsanız sevinirim triger kayışlarını değiştirmeyi düşünüyorum yetkili servis 388 lira fiyat verdi:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

S.a ben geçen hafta sonu değiştirdim trigeri z rotlar falan bakıma girdik bir eski sanayide umut otoda ömer çamur diye bir abimiz var orada yaptırdım herşey dahil ön düzen ve triger değişimide dahil oldugu halde çok uygun bir fiyata yaptı tavsiye edebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yarın itibariyle antalayada olacam inşallah. mazdamla gidiyorum şu an mersindeyim fakat bir konu var benim antalyada iyi bir ustaya ihtiyacım var nedenini sorarsanız benim oto şanzıman olduğundan geçenlerde volant dişlisini değiştirdikten sonra galiba şanzımanın keçesinden yağ kaçırıyor. daha doğrusu oto şanzıman ustası gerek bana biliyosanız lütfen yazın yarın sabah bakarım tekrar siteye slm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gürhan, Havaalanı karşısında Mepaz var, yılların servisi. Oraya bir uğra istersen. Sahibi Mehmet Bey sitemizi yakından takip eder. Arzu edersen siteden olduğunu belirt, yardımcı olacaklarını  tahmin ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler yarın ilk işim oraya uğramak olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet dün öğlen itibariyle mazda antalya mepaza aracımı gösterdim mevcut bir keçe gerekiyodu onun siparişini verdik. ayrıca aracımın genel bakımını yaptırdım fren balataları ve hava filtresi orjinalileriyle değiştirildi. gerekli motor ayarları yapıldı ilgi ve alaka ayrıca ustanın hünerinden vede profesyonelliğinden çok memnun kaldım kesinlikle aracımı orada yaptıracağıma memnunum keçe geldiğinde şanzımanımıda orada indirecez antalya civarında bence mazda kullanıcısıysannız servisten şaşmayın derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye'de Mepaz, Gören , Evo ve Merser gibi servisler arttıkça Mazda'nın da çıtası yükselecek..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı fikirdeyim burak abi öneri için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski saniyide ömer alıncak var iyi bir usta 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Antalya'da YETKİLİ SERVİS HARİCİ Özel Mazda servisi veya ustası tavsiye edebilecek olan var mı aramızda?

Şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, emrahe :

Merhabalar,

Antalya'da YETKİLİ SERVİS HARİCİ Özel Mazda servisi veya ustası tavsiye edebilecek olan var mı aramızda?

Şimdiden teşekkürler

Forumda mevcut ortak konu başlığının altında birleştirilmiştir. Buradan devam edebiliriz..

Ve ayrıca aşağıda ki şu konulara göz atabilirsiniz.

emrahe bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.