Jump to content

Yapılacak aksesuar'larım

Olgu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

MPS getirmek daha iyi olmaz mıydı isteklerinin çoğunu karşılıyor ?

Mps avrupa fiyatida cok pahali sanirim byadir arastriyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• osendur

2

• honuuu

5

• Olgu

18

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

yanılmıyorsam 22-26 bin euro arasıydı.yani 50 bin tl civarı

MPS'in Almanya satış fiyatı 27.890 € ve Avrupa'da hiç 2.5 benzinli motor bulunmuyor. En yüksek hacimli motor 2.2 dizel ve 2.2 dizel motorun 180 HP versiyonu (27.990€ ) mevcut :) Bence getirteceksen ya bunu, ya da MPS'i getirt..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

amerikadan tanidik lazim sana... sen en iyisi 1,6 almaya calis.zira biz sabirsizlaniyoruz bu aksesuarlarla yolda yuruyen birmazda gormek icin :)

Yurtdışından getirtecekse en mantıklısı MPS, herşey var içinde, hiç uğraşmasına gerek kalmayacak ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla olaya bak iki katı resmen  :kafa: akşamları mazda 3 ile yatıyorum mazda 3 ile de kalkıyorum.ne zaman pc basına geçsem ilk işim "www.mazdaclubtr.com" bu linki tıklamak sonra videolarına bakmak.. Aşk mı bu adını koyamadığım bir kuvvet..

tanıdık dediğim dedem oluyor. hollanda dan gelcekler hollanda da araba satışları 2.el çok düşük sıfırları ise çok pahalı.türkiye ile kıyaslarsak türkiye den daha fazla fiyat aralığı var sıfır bir arabayla 2.el bi araba arasında.kuzenlerim orda araştırıyolar bakalım.çok heycanlı ve sabırsızım bi an önce olsun istiyorum.

bulunduğum şehirde kime sorsam mazda 3 ' ü sevmiyor.özelliklerinden haberiniz varmı diyorum  anlatıyorum bilmem diyorlar.ben mazda 3 'ü kayseri ye sevdirmeye yemin ettim..benim o yaptırcagım listemi görüp yalan sölüyor düşüncesine,yasım 22 olduğu için çocuk gözü ile bakıp kaideye almayan bir iki kisi var yasları benden baya bi büyük saygım sonsuz..ama ben burda aranızda olmaktan mutluyum heycanımı  sevincimi ve isteklerimi sizinle paylaşıyorum.kimle paylaşcam ? opelcilerlemi ? eğer bir suç işlediysem bi hatam varsa özür diliyorum hepinizden..içimdeki mazda 3 AŞKI sadece..yanlış anlamayın benim 1973 model vosvosumda var babamıza hediye ettiğimiz tiguanda var( babamızın ama binmek bizimde hakkımız) ben bunları değil mazda 3 ' istiyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

helal kardeşim bence hiç kimseye kulak asma dediklerini yapmaya bak sen.Mutlaka olumlu yada olumsuz herkes bişeyler söylüyor.Bende kendime 91 mazda323 alcam zaman herkes laf yapmıştı ama kimseyi dinlemedim aldım.Ama bu sitede sağolsunlar destek çıktılar.iyikide almışım hedefim biraz daha maddi durmumu iyileştirip üst model mazda ya binmek.Bence sende al arabanı ve yavaş yavaş dediklerini yap sakın pes etme yaşında genç zamanda var acele ertmeden mutlaka yap dediklerini bak ondan sonra nasıl kendinle gurur duycaksın:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabayı alalı 6 ay geride kaldı ve aynı durum bende de mevcut, şuan internet tarayıcısının açılış sayfası burası :D ama söyleyeyim şimdiden bu işin sonu yok baktıkça yapmak isteyeceğin birşeyler mutlaka bulacaksın :D

bende kayseride bir süre kalmıştım, az çok biliyorum ortamını insanını sokaklarını; sen oraya bu arabayı götür sokaklarda milletin dibi düşmezse bende bişey bilmiyorum, izmirde dahi gittiğim heryerde aldığım tepki arabanız çok güzelmiş oluyor... mazdayı incelemeden önce bende mazda alan bi arkadaşıma ne alaka mazda demiştim içimden ama gel gör ki hiç hesapta yokken arabaların içinden böyle donanım ve şıklığı bu fiyata verebilen tek markanın mazda olduğunu gördüm. Uzun süren arayışım sonunda mazda alacağımı duyup ne alaka diyen herkes şimdi arabayı görüp içine bindiğinde süpermiş yaa diyor :D ama şöyle de bi kötülüğü var çok göze geliyor, durduk yere gelip çarpandan tut K.Atatürk imzası atan çocuğa kadar hepsi beni buluyor...

Kayseride beyaz sedan mazda 3 ü olan biri vardı o da baya bi modifiye (seninkiler kadar kapsamlı değildi ama...)yapmıştı aracında. tanıdığı ustalar veya bağlantıları vardır mutlaka eminim sana yardımcı olmaktan da zevk duyar. konuyu bulabilirsem linkini koyarım buraya...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O araç Türkiye'ye gelmiyor maalesef. Şimdilik 1.6 ile idare etmeniz lazım. İstanbul'da ki bazı galerilere özel ithal ettirirseniz olabilir, o zamanda MPS kadar ödersiniz. Kaldı ki ithal edeceklerinide pek sanmıyorum.

Yani bunca masrafı 105 hpnin üzerine yüklemek ne kadar doğru? Bunu bir düşünmek lazım.

Bencede iyi bir pazarlık ile MPS3 düşünülebilir...

trde 90. yıl modeli almanyada en üst paketlerde var.ben 115 ps yada 2.2 dizel olanınından istiyordum mazdayla konuştum yok dediler.almanyada bose müzik sistemli sunrooflu deri koltuklu ve impressive donanımlıları var.trde istesende olmuyor.

geçenlerde 40. yıl model rx8 sıfır istanbulda bi bayide kaldığını söyledi pek inandırıcı gelmedi sizce varmıdır?bunu diyen arkadaş rx8 mazda 6 sahibi.şuan r 3 versiyonunun sitede fiyatı yok hatta sıfır r3 varmı oda şüpheli.işlerim bitse 1 2 aya rx8 almayı planlıyorum hatta ankaradada bi tane kırmızı mps var oda aklımı çelmiyor değil.alcağım araçlar sıfır değil bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla olaya bak iki katı resmen  :kafa: akşamları mazda 3 ile yatıyorum mazda 3 ile de kalkıyorum.ne zaman pc basına geçsem ilk işim "www.mazdaclubtr.com" bu linki tıklamak sonra videolarına bakmak.. Aşk mı bu adını koyamadığım bir kuvvet..

tanıdık dediğim dedem oluyor. hollanda dan gelcekler hollanda da araba satışları 2.el çok düşük sıfırları ise çok pahalı.türkiye ile kıyaslarsak türkiye den daha fazla fiyat aralığı var sıfır bir arabayla 2.el bi araba arasında.kuzenlerim orda araştırıyolar bakalım.çok heycanlı ve sabırsızım bi an önce olsun istiyorum.

bulunduğum şehirde kime sorsam mazda 3 ' ü sevmiyor.özelliklerinden haberiniz varmı diyorum  anlatıyorum bilmem diyorlar.ben mazda 3 'ü kayseri ye sevdirmeye yemin ettim..benim o yaptırcagım listemi görüp yalan sölüyor düşüncesine,yasım 22 olduğu için çocuk gözü ile bakıp kaideye almayan bir iki kisi var yasları benden baya bi büyük saygım sonsuz..ama ben burda aranızda olmaktan mutluyum heycanımı  sevincimi ve isteklerimi sizinle paylaşıyorum.kimle paylaşcam ? opelcilerlemi ? eğer bir suç işlediysem bi hatam varsa özür diliyorum hepinizden..içimdeki mazda 3 AŞKI sadece..yanlış anlamayın benim 1973 model vosvosumda var babamıza hediye ettiğimiz tiguanda var( babamızın ama binmek bizimde hakkımız) ben bunları değil mazda 3 ' istiyorum..

Arkadaşım şevkini kırmayayımda  ..bu yurtdışından araç getirme hakkı vs bunu iyşce araştırdın mı ..Eski permi vs hakkı artık faydalığını yitirdi ..sadece gümrük vergisinde muaf olunuyor ..ötv kdv vs masraflar SS modeliyle alınıyor ..bu da hiç az bir rakama tekabul etmiyor ..hemde getireceğin araç motor vs 2000 moton üzerinde ise ..Bence sen  bu işe baş koymuşsan galeri ile anlaş ..onlar bu işleri daha kolay daha ucuza malederler .. sen iyice bir araştır derim ..forumda bu konu tartışılmıştı ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugun aldgim habere gore yurt disindan gelemicekler ozel sebeblerden dolayi. 2.0 yada 2.5 yatti:( cok uzgunum. Kaldik 1.6 ya..mazda olsun 1.6 olsn raziyim. Listemide yapmaya kararliyim.bi anda 100 lira cakaramiyacagim icin 1.6 alicam. 4 sene binicem. Allah kismet ederse dugunum olcak. Ozmana kadar binip sonrasnda satmayi dusunuyorum.belki ozmana iyi modelleri cikarsa onu alirim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugun aldgim habere gore yurt disindan gelemicekler ozel sebeblerden dolayi. 2.0 yada 2.5 yatti:( cok uzgunum. Kaldik 1.6 ya..mazda olsun 1.6 olsn raziyim. Listemide yapmaya kararliyim.bi anda 100 lira cakaramiyacagim icin 1.6 alicam. 4 sene binicem. Allah kismet ederse dugunum olcak. Ozmana kadar binip sonrasnda satmayi dusunuyorum.belki ozmana iyi modelleri cikarsa onu alirim ;)

bayağı planlı yaşıyorsun, 4 yıl sonra düğün, tarihte bellidir :)

araç için de hayırlısı olsun. 1.6 da iyidir, az yakar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bayağı planlı yaşıyorsun, 4 yıl sonra düğün, tarihte bellidir :)

araç için de hayırlısı olsun. 1.6 da iyidir, az yakar.

Valla plan olmak zorunda :) birde babamizdan is geregi ogrendgimiz bircok sey var. Babamiz emekli oldu 30 yildir bu zamana getrdigi isini ve meslegini devam ettirioruz abimle. Yaptigiz kolay bir is degil. Dondurmaciyiz. Diger akliniza hangi dondurma geliyorsa unutun. Bu cok farkli. El ile yapiliyor saatlerce ugrasiyoruz. Kayserili olan kayseriye 1 kez gelmis olanlar bilir ;) ins bir gun buralara gelirseniz size tattirmadan gondermem. Gelen olursa haberim olsun lutfen. Parayi yazin kazandgimiz icin. Yaptimiz alsgimiz hersey planli oluyor.dugunun 4 yil sonra olmasida arkadasimin okulu yuzunden. Ben disardan okuyorum.disarda okumamda bir planin parcasi. Umarim anlatabilmisimdr. Telfondannyazmak baya zor

Oluyor:)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence geçici bir araba al, bir sene bekle SKYACTIV olanlardan yenisini al ;) O zaman istediğin kadar yükle :)

Valla burak abicim hic bakmadim bu modele. Nasil birsey merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...