Guest dumann

satılık mazda 626 sedan 1.6 motor 115 lk beyaz 10.500

Bu konuda 22 ileti var

satılık mazda 626 sedan 1.6 motor 115 lk beyaz 1998 model  10.500 acil par lzm  sigorta mueyn ve taşıt  pulu hepsi yeni 2012  ye kadar önlastikler sıfır cd usb li orjinal sonny markalı müzikçalar lpgli iç döşeme ler yeni çok temiz kaparta bölümünde hasar yok boya çarpma gibisi yok  motor %70 gibi var yağ filtre ufaktefek  bakımlı yapıldı kısmetii çıkarsa bakımı tekrardan bana  ait 05412234566

post-0-141695284214_thumb.jpg

post-0-141695284216_thumb.jpg

post-0-141695284218_thumb.jpg

post-0-141695284219_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar link ve foto olması senin avantajınadır ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu şekilde bir satış konusu okusan, sen o aracı almayı düşünür müsün?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birden fazla konu açmak yerine tek bir konuyu güncel tutmanız daha az karışıklığın olmasını sağlar konu kirliliğine de sebep vermez, hayırlı müşteriler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fazla konuyu silme ihtimail olmadı için silemedm  özrdlrm ;)

Ancak açtığınız konuyu değiştir diyip resimleri altına ekleyebilirdiniz, birde bir araç için 3 ilanınız var gibi yada ben yanlış görmüşte olabilirim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Açtığın 3 konuyu birleştirdim. Çok fazla konu açarak arabanı daha çabuk satamazsın. Sahibinden.com ve benzeri satış  sitelerine ilan verebilirsin. Oradan daha hızlı satma şansın var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada ruhsatınızda ne yazıyor bilmiyorum ama bu araçların 1,6sı yok maalesef...

Bende dedim ama inanmadı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.6 doch yazıyor motor üstünde

16 valf demek istemiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok üztünde 1.6 doch yazıyor kardeş 1.6 motor  dilmi yaw???

Ruhsatı açıp bi baksanız, 16valve ayrı motor cc si ayrı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bekle  motor fotosunu atacam şimdi 115 kw motor gücümü o var  rusata +++ motor üstünde 1.6  yazoyor gönderdim şimdi fotografı da rudatıda aldıracam ama benim  bildim 1.6 motordur:)

Senin arabanın 1,6 yokdiye biliyorum. ruhsatta 1,6 yazsa bile senin motor 2,0 dir bence 115 lik ise 2000 dir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

626'nın o kasasında 1.6 yok hepsi 2.0 sadece beygir farkı var biri 115bg diğeri 136bg.

115kw değil 115 beygirdir o 115kw 154bg tekabul eder oda mümkün değil motorun üstünde yazanda valvedir oda 16v yazar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eeeeeesi senin aracın 2000 motor 115 beygir abicim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Serbest düşmüyorsa çok zor :) Nasıl ölçtün bu 3 Lt ile 60 kmyi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

var var bizdede 2000motor 136bg olanı vardı oda 1600motor bir arabayla aynı yakıyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kullanma şartlarına bağlı ama yinede o kadar az değil.3 lt ile 60 km biraz zor gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

depoda kalan yakıtı hesaba katmadan araca 10 liralık gaz alıp trafiğin olmadığı hafif eğimli bir yolda yapmış olduğunu düşünürsek çok bile yakmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Veriler bu şekilde ise full depo ile yaklaşık 1000 km nin üstüne çıkman lazım.Ki bunu ancak uzun yolda sabit hızda full depo ile yaklaşık 850 km ile yapabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hesaplama şekliniz ilginç gerçekten ama bu değer fazla düşük aracı çalıştırdığınızda bir müddet benzinle gitmiş olabilirmisiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mutlaka benden daha eski 626 kullanıcıları vardır ki full depo benzin ile 1000 km üstü bence imkansız.Ben Konya yolunda biraz düşük bir değer yakalamıştım ama oda 5.4 ün üstünde.Ki bilenler bilir Konya yolu neredeyse dümdüz bir yol.Aynı oranı Çanakkale yolunda yakalayamam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.