Jump to content

satılık mazda 626 sedan 1.6 motor 115 lk beyaz 10.500

Guest dumann

Tavsiye Edilen Mesajlar

satılık mazda 626 sedan 1.6 motor 115 lk beyaz 1998 model  10.500 acil par lzm  sigorta mueyn ve taşıt  pulu hepsi yeni 2012  ye kadar önlastikler sıfır cd usb li orjinal sonny markalı müzikçalar lpgli iç döşeme ler yeni çok temiz kaparta bölümünde hasar yok boya çarpma gibisi yok  motor %70 gibi var yağ filtre ufaktefek  bakımlı yapıldı kısmetii çıkarsa bakımı tekrardan bana  ait 05412234566

post-0-141695284214_thumb.jpg

post-0-141695284216_thumb.jpg

post-0-141695284218_thumb.jpg

post-0-141695284219_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birden fazla konu açmak yerine tek bir konuyu güncel tutmanız daha az karışıklığın olmasını sağlar konu kirliliğine de sebep vermez, hayırlı müşteriler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fazla konuyu silme ihtimail olmadı için silemedm  özrdlrm ;)

Ancak açtığınız konuyu değiştir diyip resimleri altına ekleyebilirdiniz, birde bir araç için 3 ilanınız var gibi yada ben yanlış görmüşte olabilirim..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Açtığın 3 konuyu birleştirdim. Çok fazla konu açarak arabanı daha çabuk satamazsın. Sahibinden.com ve benzeri satış  sitelerine ilan verebilirsin. Oradan daha hızlı satma şansın var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bekle  motor fotosunu atacam şimdi 115 kw motor gücümü o var  rusata +++ motor üstünde 1.6  yazoyor gönderdim şimdi fotografı da rudatıda aldıracam ama benim  bildim 1.6 motordur:)

Senin arabanın 1,6 yokdiye biliyorum. ruhsatta 1,6 yazsa bile senin motor 2,0 dir bence 115 lik ise 2000 dir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626'nın o kasasında 1.6 yok hepsi 2.0 sadece beygir farkı var biri 115bg diğeri 136bg.

115kw değil 115 beygirdir o 115kw 154bg tekabul eder oda mümkün değil motorun üstünde yazanda valvedir oda 16v yazar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

depoda kalan yakıtı hesaba katmadan araca 10 liralık gaz alıp trafiğin olmadığı hafif eğimli bir yolda yapmış olduğunu düşünürsek çok bile yakmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Veriler bu şekilde ise full depo ile yaklaşık 1000 km nin üstüne çıkman lazım.Ki bunu ancak uzun yolda sabit hızda full depo ile yaklaşık 850 km ile yapabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hesaplama şekliniz ilginç gerçekten ama bu değer fazla düşük aracı çalıştırdığınızda bir müddet benzinle gitmiş olabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mutlaka benden daha eski 626 kullanıcıları vardır ki full depo benzin ile 1000 km üstü bence imkansız.Ben Konya yolunda biraz düşük bir değer yakalamıştım ama oda 5.4 ün üstünde.Ki bilenler bilir Konya yolu neredeyse dümdüz bir yol.Aynı oranı Çanakkale yolunda yakalayamam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...