Jump to content

2011 Mazda 3 Bluetooth Aygıtı

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• okkko

6

• Touring

8

• honuuu

9

• Xman

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Fare , tilki tamam da bir de ak sakallı dede gösterirse o zaman kötü :D

o zaman sıçtık altımıza... onun için de koltuk koruması yaptırıyoruz. gece görüşün yanında hediye veriyoruz onu. :D olmazsa olmazı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o zaman sıçtık altımıza... onun için de koltuk koruması yaptırıyoruz. gece görüşün yanında hediye veriyoruz onu. :D olmazsa olmazı...

bu koltuk korumasını ben benim sağ koltuğa istiyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

2250TL modül

250TL geri görüş kamerası (opsiyon)

500TL başlık arkası monitörler-çift fiyatı (opsiyon)

isteyene BMW'deki nightvision ön kamera da takarız. termal özellikli kameranın fiyatı yaklaşık 800-1000TL. ama çok başarılı. gece yolda giderken canlı herşeyi (fare, tilki, kedi, köpek) çok iyi bir şekilde gösteriyor.

abi müzik sistemi çok sorun yapmaya başladı 1 sene olmadı 3 hoparlör patladı.bose ayrıca satılıyormu acaba ? boseninde fiyatı şimdi bi 94 doğan parası eder onuda apaçi stayla yaparım :) hakkatten değiştiricem müzik sistemini değiştiricem ama amfi taktırmak istemiyorum ah boseli dicem alın size mazda :) bizim arkadaş alpine marka kamera taktırdı 500 dolara aldı kamerayı 10 numara bişey

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

konuyu hortlatsak mı? :) var mı bu arabt taktıran bir de multimedya sistemindeki bt nin ses kalitesi nasıl kullanılabilirliği nasıl?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servisten fotodaki in dash i alabilirsiniz hem çok şık hemde herşey eliniz altında navigasyon ipod bağlantısı usb bağlantısı bluetooth vs vs dokunmatiği de çok başarılı. Bluetooth da ses siz konuştuktan yarım saniye sonra karşı tarafa iletilıyor. kullanımı da gayet kolay.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/530114_10152124935760473_1438271629_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabanın içi biraz farklı piano black kullanılmış harika. Bu multimedya nın markası ne acaba flyAudioya benziyor. Piano black hakkaten güzel olmuş ama.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boyatın siyaha, alın size piano black...

bu arada sistemin fiyatı kamera dahil 1750TL'ye düştü... ilgilenenlerin bilgisine...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet necvox olması lazım... aslında hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı cihaz...

ayrıca mazda için daha yapılmamış olan android işletim sistemli yeni cihazlar çıkacak yakında, onlar internete falan da bağlanabilecek. 2500TL civarında olmasını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabanın içi biraz farklı piano black kullanılmış harika. Bu multimedya nın markası ne acaba flyAudioya benziyor. Piano black hakkaten güzel olmuş ama.

Flyaudio markası, gri olan yerleri piano black kapladım maalesef başka fotosu yok içinin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maslak sanayide protacta kaplattım memnun kalmadım içinde hava kaldı daha sonra carbon dizayn da kaplattım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

evet necvox olması lazım... aslında hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı cihaz...

ayrıca mazda için daha yapılmamış olan android işletim sistemli yeni cihazlar çıkacak yakında, onlar internete falan da bağlanabilecek. 2500TL civarında olmasını bekliyorum...

Mazda için de yapılmışı var artık;

http://karelektronik.com/?newUrun=1&Id=701848&CatId=bs132220&Fstate=&/Android-Mazda-3-Double-Din,-Multimedya-Cihaz%C4%B1.

kullanışlı ve güzel görünüyor ama ürünü görmeden sadece inceleme videolarına göre yorum yapmamak lazım.

Ürünü ithal eden arkadaşın forum.donanımhaber'de açtığı başlık;

http://forum.donanimhaber.com/m_68079579/tm.htm

Not:ilk başta kesin almak lazım diye düşündüm ama19 sayfanın tamamını okudum ve biraz daha beklemeye karar verdim. tablette bile bu kadar ileri teknolojiyi bu kadar ucuza alabiliyorken hem düşük donanımlı hem de düşük yazılımlı bu cihazların bu kadar pahalı olmasını yadırgadığım için böyle düşündüm. Donanımın biraz daha iyileştirilmesi ve en azından android 4.0 dan sonrasını destekleyecek şekilde tasarlanmasını bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alet çok güzele benziyor... Tahminim bu cihazlar sırf android altyapılı yada windows alt yapılı değil. Mevcut sisteme sonradan android entegre edilmiş gibi sanki. Sırf android alt yapılı cihazları bence de beklemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar aşağıda linkte bulunan cihaz açılmamış kutusundadır. Necvox multimedya sistem aldığımdan hiç açılmadan duruyor. 180 tl fiyatı.. İlgilenenler için duyurulur..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-belkin-f4u037cw-sifir-bluetooth-music-receiver-fiyat-dustu-115662249/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...