Jump to content

2010+ Mazda3 Angel ve Far Örneği

scrn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

güzel olmuş benimde ilgimi çekiyor bu konu fakat aklıma takılanlar var farı nasıl açarız tekrar nasıl kapatırız vs. şöyle ayrıntılı anlatılan bir kaynak bulsam yapacağım kendim bu arada 2. linkteki çok kötü olmuş yahu :D

ısı tabancasıyla ısıtıp açacan kapatırkende aynısını yapıcan :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Meali : Tırstım :D

Aynen :D Ama yavaş yavaş antremanlara başlıyorum, az önce xenonları ve diğer ampülleri taktım öyle çok da kompleks bi olayı yokmuş...

Bi de bu far açma olayından sonra buğu yapma sorunu çok soğutuyor beni ama ileride bi çılgınlık yaparız belki elimizden tutacak bi abimiz olursa :D ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Aynen :D Ama yavaş yavaş antremanlara başlıyorum, az önce xenonları ve diğer ampülleri taktım öyle çok da kompleks bi olayı yokmuş...

Bi de bu far açma olayından sonra buğu yapma sorunu çok soğutuyor beni ama ileride bi çılgınlık yaparız belki elimizden tutacak bi abimiz olursa :D ?

farı kapattıktan sonra etrafından silikonla bi geç ve kurumasını bekle buğu yapıyormu bakalım he yaparsa şahsi beceriksizliğin derim :geyik::D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle olmaz, bi farı sen açcan kapatcan ben bakçam, digerini de ben açıp kaparken başımda durcan, abilik böyle olcak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Böyle olmaz, bi farı sen açcan kapatcan ben bakçam, digerini de ben açıp kaparken başımda durcan, abilik böyle olcak :)

tamam ustamdan (Hakan Abi)  icazet alırsam yaparız beraber :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yenisinin fiyatını da öğrenmek lazım. açarken kırarsak diye :D :D

yenisinin fiyatını öğrenince bırakın açmayı koruma bile yaptırılabilir belki :)

birisi farına kıysa eline bir ısı tabancası alsa farı açsa angel takıp kapatsa birde bunları güzel fotoğraflar ve anlatımla birleştirse ne güzel olur  :D kim bilir havalar biraz daha ısınsın belki ben bir çılgınlık yaparım :hi:

aynen çok güzel bir paylaşım olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yine hiç bişey yapmazsınız bundan eminim :D :D :D

Soğuk kanlı kendinden emin admin MODE : ON :D

orjinal parça fiyatları malumken bende pek sanmıyorum farlara kıyabilme ihtimalinin varlığını :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Soğuk kanlı kendinden emin admin MODE : ON :D

orjinal parça fiyatları malumken bende pek sanmıyorum farlara kıyabilme ihtimalinin varlığını :)

tecrübeyle sabittir :))

sen bişey yaptığında ve ya aldığında herkes banada banada der, hadi dersin öne düşersin bi bakmışın tek başınasın :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tecrübeyle sabittir :))

sen bişey yaptığında ve ya aldığında herkes banada banada der, hadi dersin öne düşersin bi bakmışın tek başınasın :D :D

nasrettin hoca hikayesi gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...