Jump to content

Mazda3 Hb, Almayı planlıyorum;

mevren

Tavsiye Edilen Mesajlar

Değerli arkadaşlar merhaba,

İsmim Mehmet,  aylardır 2005 ile 2007 yılı  arasında siyah Mazda3 Hb araçları takip etmekteyim, araç alırken dikkat edilmesi gereken konu ve başlıkları sitemizde bulunmakta fakat okuya okuya kafam karışmış durumdadır, Mazda aracı hakkında bilmem gereken az ve öz konu nedir, üstadlarım destek olursanız sevinirim, 98 Doğan slx orjinal aracım var bu tür araçlardan cok iyi anlarım fakat söz konusu yabancı marka araç olunca işin acemisiyim diyebilirim,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-satilik-mazda-38820319/detay 

Teşekkürler,

Mehmet Evren

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Değerli arkadaşlar merhaba,

İsmim Mehmet,  aylardır 2005 ile 2007 yılı  arasında siyah Mazda3 Hb araçları takip etmekteyim, araç alırken dikkat edilmesi gereken konu ve başlıkları sitemizde bulunmakta fakat okuya okuya kafam karışmış durumdadır, Mazda aracı hakkında bilmem gereken az ve öz konu nedir, üstadlarım destek olursanız sevinirim, 98 Doğan slx orjinal aracım var bu tür araçlardan cok iyi anlarım fakat söz konusu yabancı marka araç olunca işin acemisiyim diyebilirim,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-satilik-mazda-38820319/detay 

Teşekkürler,

Mehmet Evren

Mehmet Bey uygun aracı bulduğunuza inandığınıza direkt servise götürüp expertiz yaptıracaksınız. Bazı araçlar vardır gerçekten kendini belli eder götürmeye değmez . Ben 2 tane servise götürmeden araç aldım hiç sorun yaşamadım. Motor konusunda korkmayın zaten Japon araçlarından .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam sanırım şuan tofaş kullanıyorsun.haliyle mazda 3 sana bir hayli donanımlı gelicektir.ilandaki aracın fiyatı ise km.ve modeline göre cazip geldi (pazarlığıda düşünürsek ).mazda 3 gayet güzel,donanımlı,içi geniş,trgeri zincirli aynı zamanda motoru çok çok uzun ömürlü,yani seni yolda bırakma olasılığı çok düşük sağlam,kaliteli adam gibi araçtır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam ben 2006 model derin siyah renkli HB dinamic sport manueli 24.000.TL ye aldım. Araba sadece 26.000 km de . Bu fiyata bulmak gerçekten zor. kendimi çok şanslı hissediyorum. Mükemmel bir araba ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam ben 2006 model derin siyah renkli HB dinamic sport manueli 24.000.TL ye aldım. Araba sadece 26.000 km de . Bu fiyata bulmak gerçekten zor. kendimi çok şanslı hissediyorum. Mükemmel bir araba ...

:tey:ben normalde acayip sanssız biri olaraktan 2008 model 43 bınde sıfır hata boya yok mazda 3 resımdekı aracı 22 bine aldım :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tekrar merhaba arkadaslar, aracıma sonunda kavustum.:) Antalya nın Mazda stoklarından 1 tanesı Istanbula gecmıstır :) bu arada Antalya da  Trafık kasko ucretıolarak 130 TL odedım, bızım buraya gore bayagı ucuzmus. Sımdılık plakayı degıstırmem gıbı gozukuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Araç sizi tatmin ediyorsa kullanırken içiniz rahatsa en önemlisi bu bence. Rakama çok takılmamak lazım.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...