Burak

28 Mart - Mazda Üretim Takvimi Güncellemesi

Kuzeydoğu Japonya’daki Büyük Depremin Ardından 28 Mart İtibarıyla Mazda Üretim Takvimi Güncellemesi

İstanbul, 24 Mart 2011. Mazda Motor Corporation, Mazda Motor Avrupa ve tüm Avrupa kuruluşlarındaki meslektaşları  ve bayileri Japonya’nın kuzeydoğusunda gerçekleşen şiddetli deprem ve Tsunami’den etkilenen herkesle üzüntülerini paylaşmaktadır.

Mazda 22 Mart’tan itibaren Hiroşima ve Hofu fabrikalarında da kısmî üretime devam etti; değişim parçaları, deniz aşırı üretim için parçalar ve araçlar, “süreç içi” envanterler kullanılarak üretilecek. Mazda, “süreç içi” envanterleri kullanan araçların Hofu fabrikasında üretimini 28 Mart 2011 itibarıyla askıya alacak.

Hem parçaların hem araçların tam kapsamlı üretiminin devamı hakkındaki duyuru daha sonraki bir tarihte yapılacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.